Ülkede Sanat yayında

  • 2016-06-27 01:31:08 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Ülkede Sanat yayında

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili ve Gazeteci-Yazar Levent Altun'un desteğiyle yayın hayatına başlayan yepyeni bir portal parmağınızın ucunda.

 

"Gökkuşağından ilham aldık. Sanatın yedi rengini gerek sahnede gerek tuvalde gerekse de hayatın tam içinden bir karede yakalamak için buradayız!" “Baktığımız ile Gördüğümüz, Duyduğumuz ile Anladığımız, Söylediğimiz ile Hissettiğimiz!” aynı olmaya biliyor. Bu yüzden mottomuz “Sanat Fikrin Yanılgısıdır” diyoruz. 

 

Ülkede Sanat'ın Genel Yayın Yönetmenliği'ni Enis Dursun üstleniyor. Türkiye ve Dünya’dan sanata dair haberlerin yayınlandığı sitemiz kısa zaman sonra okuyucularından gelen haberlere de yer vermeyi planlıyor.

 

Şehir kültürüne ilişkin seri röportajları ile öne çıkan Ülkede Sanat, okuyucusuna sunduğu çok yönlü içerik ile sanat siteleri arasındaki iddiasını da ortaya koyuyor.

Sizi de ulkedesanat.com ‘da görmek istiyoruz ve sanata destek vermeye çağırıyoruz.

 

 

Sabah Gazetesi Yazarı Haşmet Babaoğlu da Ülkede Sanat portalı ile ilgili yazı paylaştı. İşte o yazının linki: http://www.sabah.com.tr/yazarlar/babaoglu/2014/12/13/ulkede-sanat