Tazeoğlu da Kaçış Noktası okuyacak

  • 2016-06-02 09:20:18 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Tazeoğlu da Kaçış Noktası okuyacak

Kocaelili Gazeteci-Yazar Levent Altun, Kadıköy Belediyesi’nin Tarihi Haydarpaşa Garı’nda düzenlediği 8.Kitap Günleri’ne katıldı.

Ceres Yayınları tarafından yayınlanan Kaçış Noktası isimli kitabının ikinci baskısını gerçekleştiren Levent Altun’un standını Kadıköylü okurların yanı sıra ünlü yazar Kahraman Tazeoğlu da ziyaret etti. Levent Altun’a yayın hayatında başarılar dileyen Kahraman Tazeoğlu, Kaçış Noktası isimli kitabı okuyacağını da söyledi. Levent Altun da aynı gün söyleşi ve imza günü olan Kahraman Tazeoğlu’nun standını ziyaret ederek kitap imzalattı ve Gebze’ye davet etti.

 

 

Kadıköy’de kitap bayramı

 

 

Kadıköy Belediyesi’nin düzenlediği 8.Kitap Günleri oldukça renkli geçiyor. 600’ün üzerinde yazar, 100’ün üzerinde yayınevi ve 50’nin üzerinde etkinliğe sahne olacak fuara Kocaelili Gazeteci-Yazar Levent Altun da katıldı.

 

Tarihi Haydarpaşa Garı peronlarında düzenlenen Kitap Günleri’ne Ceres Yayınları ile katılan Levent Altun, Kaçış Noktası isimli kitabını İstanbullu okurları ile buluşturdu. Levent Altun’un ziyaretçileri arasında ünlü yazar Kahraman Tazeoğlu da vardı. 100’ün üzerinde yayınevinden sadece Levent Altun’un olduğu standı ziyaret eden Kahraman Tazeoğlu, kitapla ilgili Altun’dan bilgi aldı ve sohbet etti. Kaçış Noktası’nı en yakın zamanda okuyacağını söyleyen Tazeoğlu, Altun’a yayın hayatında başarılar diledi.