Darıca da yönetim ve görev dağılımı tamam

  • 2016-05-30 08:20:51 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Darıca da yönetim ve görev dağılımı tamam

3. lig temsilcimiz Darıca G.B’de Mustafa Öztürk dönemi resmen başladı. Abdullah Örs’ten koltuğu devralan Öztürk, ateşten gömlek giydiğini söyledi.

 Geçen sezon görevi Özcan Dal’dan devralan Başkan Abdullah Örs, görevi Mustafa Öztürk’e devretti. Darıca Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen kongreye Darıca G.B yönetimi, taraftarlar ve delegeler katılırken, Onursal Başkan Şükrü Karabacak şehir dışında olduğu için kongreye katılamadı. Kongrede birlik ve beraberlik mesajları verilirken, Yeni Başkan Mustafa Öztürk, kongrede iddialı sözleriyle şampiyonluk ateşini yaktı.

Göreve layık görülmesinden dolayı Darıca G.B delegelerine teşekkür eden Darıca G.B’nin Başkanı Mustafa Öztürk, bundan önce kulüp başkanlığı görevi yapan Halil Akbaşoğlu, Özcan Dal ve Abdullah Örs’ü de unutmayarak teşekkür etti.

Ateşten gömlek giydiğini söyleyen Başkan Öztürk, ‘’Yeni sezonda tek hedefimiz var, o da şampiyonluk. Hepinizin rahat bir şekilde maç izleyerek, güzel bir sezon yaşamamız için yönetim olarak maddi ve manevi elimizden gelen her şeyi yapacağız. Zor ve yorucu bir görev aldık. Fakat Darıca G.B için yorulmaktan korkmuyoruz ve vazgeçmiyoruz.Yönetimimizle, taraftarlarımızla ve basınımızla Allah’ın izniyle sezonu zirvede bitirip, Darıca’mızı ikinci lige çıkaracağız’’dedi.

Darıca G.B Onursal Başkanı Şükrü Karabacak’a övgüler yağdıran Başkan Öztürk, ‘’2.Lig ve 3.Lig kulüplerinde belediye desteği olmayan kulüplerin işi gerçekten zor. Darıca Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Karabacak tam 12 yıldır, hem maddi hem de manevi olmak üzere kulübümüze müthiş bir destek verdi. Bundan sonra da destek vereceğinin sözünü verdiği için biz de bu yola çıktık. Başkanımıza desteklerinden dolayı yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum’’dedi.

 

Başkanlığı Mustafa Öztürk’e devreden Abdullah Örs, geride kalan sezonda kendilerine destek olan herkese tek tek teşekkür etti.

Görev dağılımı yapıldı

gerçekleştirilen kongre sonrasında yeni başkan olan Mustafa Öztürk, görev dağılımını gerçekleştirdi.

 

DARICA G.B YÖNETİMİ VE GÖREV DAĞILIMI

BAŞKAN: MUSTAFA ÖZTÜRK

BAŞKAN VEKİLİ: ABDULLAH ÖRS

AS BAŞKAN: ÖZCAN DAL

BAŞKAN YARDIMCILARI: ZEKİ SARI, METİN İNAN, HAKAN ÖZCAN

MALİ İŞLER SAYMAN SORUMLUSU: MÜCAHİD VURAL, YASİN ALTAY

FUTBOL ŞUBE SORUMLUSU: MÜCAHİD VURAL, MEHMET UZUN, FERİDUN BAYAR, AHMET YILMAZ

BASIN SÖZCÜSÜ: YASİN ALTAY

GENEL SEKRETER: LOKMAN DEMİRTAŞ

ALT YAPI SORUMLUSU: ALİ GÜVEN, EMİN ACARTEKİN

TARAFTAR SORUMLUSU: MÜCAHİD VURAL

SAĞLIK İŞLERİ: YAKUP YÖNTEN

ASİL ÜYE: MUSTAFA İLTEKİN, İBRAHİM PİLAVCI, HASAN POLAT, BENHUR BAĞDAÇİÇEK, CEM ÇELİKER