İMO İstanbul Yapı Fuarı'nda

  • 2016-05-18 09:16:15 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
İMO İstanbul Yapı Fuarı'nda

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube üyeleri Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük buluşması 39. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul Fuarı’na katıldı. İMO Kocaeli Şube üyeleri yapı sektörünün en büyük organizasyonu ile buluşturuldu.
Düzenlenen Fuar Gezisine, şube üyelerinin yanı sıra Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde okuyan şubenin Genç-İMO üyeleri ve sektörde faaliyet gösteren üyeler katıldı.
Katılımcılar, fuardaki sektörel gelişmeleri takip etme ve sektörleri ile ilgili stant açan firmalarla bire bir görüşme imkanı yakaladı.14 Mayıs Cumartesi günü sabah saat 08:30’ da hareket edip öğle saatlerinde Beylikdüzü - Tüyap’ta olan kafile, fuarı yaklaşık 5 saat 
süreyle gezme ve inceleme imkanı buldular. Gezinin oldukça yararlı geçtiğini ve gelişen teknolojiyi yerinde görme imkanı bulduklarını belirten üyeler memnuniyetlerini dile getirirken İnşaat Mühendisleri  Odası Kocaeli Şube Yönetimine ve gezi süresince kendilerine grup  liderliği yapan İnşaat Mühendisi Metin Eraslan’a gerçekleştirdikleri bu organizasyondan dolayı teşekkür ettiler.