Tebrikler GEMARD

  • 0000-00-00 00:00:00 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Tebrikler GEMARD

Gebze Matbaacılar ve Reklamcılar Derneği (GEMARD), 17’nci kuruluş yıldönümünde Türkiye’nin 52 ilinden matbaacılık sektörünü temsil eden oda ve dernek başkanlarını Gebze’de ağırladı. İki günlük programda bir yandan matbaacılık sektörünün sorunlarını masaya yatıran GEMARD, diğer yandan da dün akşam Bayramoğlu’nda düzenlediği yemekte sektöre uzun yıllar emek veren isimleri plaket ile onurlandırdı.

Aynı zamanda Türkiye Matbaacılar Federasyonu yönetim kurulu üyesi de olan Gebze Matbaacılar ve Reklamcılar Derneği Başkanı Ozan Kurtuluş İlyasoğlu, Gebze’nin tanıtımı için çok başarılı bir organizasyona imza attıklarını belirterek, yönetim kurulundaki arkadaşlarına, üyelerine ve destek veren kişi ve kurumlara da teşekkür etti.

 

SEKTÖRÜN SORUNLARI TARTIŞILDI

 

Organizasyonun ilk gününde Gebze Ticaret Odası’nda Genişletilmiş Başkanlar Konseyi toplantısı gerçekleştirildi. Türkiye Matbaacılar Federasyonu Genel Başkanı Hüseyin Gürbüz ve yönetim kurulunun yanı sıra 52 ilden oda ve dernek başkanının katıldığı panelde sektörün sorunları dile getirildi. Toplantıya Gebzeli matbaacılar da büyük ilgi gösterdiler.

Gebze Matbaacılar ve Reklamcılar Derneği ( GEMARD ) Başkanı Ozan Kurtuluş İlyasoğlu toplantıda yaptığı konuşmada, “Gebze’de uzun zamandır kurmayı planladığımız Matbaacılar Sanayi Sitesi projemizin ana hatları ortaya çıkarılmış ve hazırlanmıştır. Başkanlar konseyi toplantısının da Gebze’nin tanıtımı için iyi bir fırsat olduğuna inanıyoruz” diye konuştu.

 

SEKTÖR EMEKÇİLERİNE PLAKET

 

 

Başkanlar Konseyi toplantısının ardından Bayramoğlu’ndaki bir restoranda gala yemeği düzenlendi. Türkiye’nin birçok şehrinden oda ve dernek başkanının yanı sıra GEMARD’ın kurucu Başkanı Baki Kal ve sektöre emek veren matbaacıların katıldığı gecede bu mesleği uzun yıllar yapan isimlere plaket verildi. Çiler Boylu’nun organizatörlüğünü yaptığı gecede Başkan Ozan Kurtuluş İlyasoğlu, başkan yardımcıları Devrim Serkan Kaya ve Ufuk Özdemir ile yönetim kurulu üyeleri Ali Ozan Kaya ve Murat Türlü gece boyunca misafirlerle yakından ilgilendiler. Plaket töreninin ardından ise konuklar müzik eşliğinde doyasıya eğlendiler.