Bahar turnuvasında final heyecanı

  • 2016-05-09 08:34:59 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Bahar turnuvasında final heyecanı

Bahar Turnuvasında Çarşamba günü final heyecanı yaşanacak. Nefes kesen maçların oynandığı Bahar turnuvasında rakiplerini geride bırakıp adını finale yazdıran Yücel Boru ile Eczacıbaşı E-Kart ekibi Çarşamba günü saat 18.30’da kozlarını paylaşacaklar.

E-KART RAVAGO’YU ELEDİ

Özel turnuvaların şampiyon ekipleri arasında yer alan Eczacıbaşı E-Kart ekibi Bahar turnuvasında büyük süprizlere imza atan ekip oldu. Grubunu ikinci olarak tamamlayan Eczacıbaşı E-Kart ekibi çeyrek finalde Cantaş ekibini 4-1’lik skorla devirdi. Yarı finalde ise turnuvanın büyük süprizini yaptı. Şampiyonluğun en büyük adayı olarak gösterilen Ravago ekibi karşısında 1-0 yenik duruma düştüğü maçtan 2-1’lik skorla galip ayrılan E-Kart ekibi adını finale yazdırdı.

YÜCEL BORU KEYİF YAPTI

Grubunda sadece Ravago’ya mağlup olan Yücel Boru diğer maçlarla birlikte çeyrek final ve yarı final maçlarını elini kolunu sallayarak kazandı. Murat Aktaş kaptanlığındaki Yücel Boru ekibide şampiyonluklar yaşamış sürekli bir arada oynamış bir ekip. Yarı final maçında Telform karşısında ortaya koyduğu performans ile final biletini zorlanmadan kazanan Yücel Boru Çarşamba günkü final maçına çıkarma yapacak. Yücel Boru yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra, firma çalışanlarıda bu özel maçta tribündeki yerini alacak.

ALPER ÇETİN YÖNETECEK

 

Türk futbolunun, hakem camiasının parlayan isimlerinden birisi olan Alper Çetin, merkez hakem kurulunun gözde hakemlerinden. Kocaeli bölgesinin medairi iftiharı Alper Çetin PTT 1.lig yolunda ilerliyor. Bu sezon Türkiye genelinde en çok profesyonel maça çıkan, bunlar arasında Ziraat Türkiye Kupası ve PTT 1.lig maçlarında ağırlıklı  düdük çalan Alper Çetin geçen yılda Basın Turnavısının finalini yönetmişti. Bahar turnuvasında Kocaeli İl Hakem kurulu ve görev alan hakemler müsabakaların sağlıklı bir şekilde sonuçlanması için özverili bir çalışma içerisinde bulundular. Fair-play içerisinde geçen ve finale gelinen Bahar Turnuvasının bu özel maçını bölgemizin özel bir hakemi olan Alper Çetin’in başarılı ile yönetmesi bekleniyor.