Bahar turnuvasında renkli görüntüler

  • 2016-04-15 08:56:13 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Bahar turnuvasında renkli görüntüler

Bahar Turnuvası B grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Konak Hastanesi ile Telform önceki gün karşı karşıya geldiler. GEPOSB Sportek Halı Saha tesislerinde gerçekleşen günün ilk maçında renkli görüntüler vardı. Gebze Konak Hastanesi başhekimi Erhan Çıplaklıgil, Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Çiğdem Şenüder, İdari Direktör Sevinç Erdoğan ve çok sayıda Konak Hastanesi çalışanı bu önemli maça iştirak ettiler, sahadaki takımlarına destek oldular. Telform ekimibinden ise Ticari İşler Yönetim Kurulu Üyesi M.Levent Küçükşener, Teknik İşler Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Dülger ve Kalite Yönetim Kurulu Üyesi Gülçin Başçiftçi yer aldılar.

ÇİÇEK VERİP, BAKLAVA İKRAM ETTİLER

Telform ile Gebze Konak Hastanesi arasındaki derbi maç centilmenlik görüntüleri ile başladı. . Gebze Konak Hastanesi başhekimi Erhan Çıplaklıgil, Telform ise Ticari İşler Yönetim Kurulu Üyesi M.Levent Küçükşener’e çiçek takdiminde bulundu. Aynı ikramda Teyform ekibinden de geldi. Karşılıklı jestler ve başarı temennileri ile başlayan karşılaşmanın sonucunda ise yine karşılıklı baklava ikramları ile son buldu.

TELFORM 20.KURULUŞ YILINI KUTLADI

Karşılaşmaya tecrübesini ortaya koyarak başlayan Telform ekibinde kaptan Halit Gönül’ün bariz hatası ekibi geriye düşürdü. Erol Avcı ile girdiği ikili mücadelede kafa vuruşu ile topu kendi ağlarına gönderen Halit ilerleyen süreçte ekibi toparlayan isim oldu. Karşılaşmada beraberliği hatta 2-1’lik üstünlüğü yakalayan Telform’a cevap Erol’dan geldi. Skorda eşitliği yakalayan Gebze Konak Hastanesi, 20.kuruluş yılını kutlayan ve bugüne özel forma yaptıran Telform karşısında fazla direnemedi ve sahayı 4-2’lik skorla mağlup terk ederek gruptaki ilk yenilgisini almış oldu.

ÇIPLAKLIGİL: KEYİF ALDIK

Gebze Konak Hastanesi Başhekimi Erhan Çıplaklıgil “Karşılaşmanın başından sonuna kadar çok keyif aldım. Çok renkli görünteler vardı. Firma çalışanları, sahada mücadele eden sporcuların ailelerinin yer alması çok hoştu. Sahada üst düzey bir mücadele sergileyen her iki takım oyuncularınıda kutluyorum. Umarım böylesine güzel ve renkli bir etkinlik aynı kalitede devam eder. Tüm katılımcı takımlara gönülden başarılar dilerim” dedi.

 

RAVAGO KEYİF YAPTI

Şampiyonluğun en büyük adaylarındın birisi olan Ravago Formplas’tı 7-2’lik skorla devirip yoluna devam etti. Turnuvada yenilmeyen tek takım olma ünvanını elinde bulunduran Ravago, Formplast karşısında zorlanmadan zafere ulaştı. İlk dakikalarda kontrollü bir oyun ortaya koyan Formplast güçlü rakibi karşısında çok fazla dayanamadı ve çözüldü. Sahadan 7-2 gibi farklı bir skor ile galip ayrılan Ravago ekibi maç sonrasında GEPOSB Sportek Halı saha tesisleri içerisinde yer alan piknik ve mangallık alanda ziyafet çektiler. Ravago takımının başkanı Mustafa Tokul’un ikram ettiği mangal ziyafeti, keyifli sohbet eşliğinde gerçekleşti.

YÜCEL BORU CANTAŞ’TAN 3 PUANI ALDI

Ravago ile yaptığı maçı 1-0 kaybeden Yücel Boru, grubun diğer güçlü ekipleri arasında yer alan Cantaş karşısında da ecel terleri döktü. Rakibi karşısında etkili bir oyun ortaya koymasına rağmen gole gitmekte zorlanan Cantaş bulduğu fırsatları değerlendiremeyince kendi sonunu hazırladı! Yücel Boru’nun kaptanı Murat Aktaş karşılaşmaya gecikmeli geldi. İlk yarıda aradığı golü bulamayan Yücel Boru Murat Aktaş’ın oyuna girmesi ile düğümü çözdü. Cantaş karşısında golleri ardı ardına bulan Yücel Boru sahadan 3-1’lik skorla galip ayrılarak zirvedeki yerini korumasını bildi.

SAFAŞ GOL OLUP YAĞDI

 

Bahar turnuvasının renkli iki ekibi olan Safaş ile Hisar Çelik centilmence biten bir maçta kozlarını paylaştılar. Hisar Çelik’in başkanı ve aynı zamanda Darıca GB kulübünün yöneticisi Hakan Özcan ve firma iş güvenliği müdürü Ahmet Uysal gündüz oynanan protokol maçında sakatlanınca akşam oynanan turnuvada yerlerini alamadılar. Bu iki önemli eksiklik Hisar Çelik’in gardını düşürdü. Safaş karşısında etkisiz bir oyun ortaya koyan Hisar Çelik sahadan 8-0 gibi bir netice ile mağlup ayrıldı. Karşılaşmayı centilmenlik içerisinde zafer ile kazanan SAFAŞ ekibi puanını 6’ya çıkartarak üçüncü sırada kendisine yer buldu.