Levent Altun'dan imza etkinliği

  • 2016-04-07 03:24:47 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Levent Altun'dan imza etkinliği

Gazeteci-Yazar Levent Altun, geçtiğimiz günlerde ikinci baskısını yaptığı Kaçış Noktası isimli romanını Dilovası halkı ile buluşturdu.

Bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Kitap Fuarı kapsamında, Dilovası Belediyesi’nin Kültür merkezi konferans salonunda organize ettiği etkinliğe Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İlkin Taş, Basın-Yayın Müdürü Nihat Kocabay da katılırken, Levent Altun hem öğrencilere yönelik söyleşi gerçekleştirdi hem de kitaplarını imzaladı.

 

İLK ETKİNLİK DİLOVASI’NDA

 

Aynı zamanda Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili de olan Levent Altun, etkinliğe özellikle öğrencilerin ilgi göstermesinden çok mutlu olduğunu belirtirken, “ Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin kitaba ve okumaya yönelik bu ilgisi umutlarımızı arttırıyor. Okuyup kendini geliştiren bugünün gençleri, yarının Türkiye’si için de bir umut oluşturacaktır. Romanımın ikinci baskısının ilk etkinliğini de Dilovası’nda yapmaktan ayrı bir memnuniyet duydum” diye konuştu.

 

Bu yıl 4’üncüsü düzenlenen ve 4-10 Nisan tarihleri arasında devam etmekte olan kitap fuarı ile ilgili ise Altun şunları söyledi: ”Kitapları okuyucusu ile buluşturan tüm etkinlikler çok anlamlı ve takdire değer. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.”