Turnuva heyecanı

  • 2016-04-07 09:10:59 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Turnuva heyecanı

Bahar Turnuvası tüm heyecanıyla devam ediyor. Turnuvada bugün de izleyicilerin büyük ilgi göstereceği karşılaşmalar oynanacak.

Seçkin Akkaya yönetiminde Bahar turnuvasına iddialı bir şekilde hazırlanan, aylardır bu turnuvanın hazırlığını yapan, kendi arasında maçlar yapan Formplast ilk maçında hayal kırıklığı yaşamıştı. Rakibi Cantaş karşısında 3-0 gibi bir skor üstünlüğü elde etmesine rağmen maçtan 4-3 mağlup ayrılan Formplast bu kez Safaş karşısında galibiyet arayacak. Bahar turnuvasında ilkkez mücadele edecek olan SAFAŞ ekibi kapalı bir kutu. Bugünün açılış maçında kozlarını paylaşacak olan Fromplast ile SAFAŞ ekibi saat 18.00’da kozlarını paylaşacaklar.

 ŞAMPİYONLARIN KAPIŞACAK

Bir tarafta turnuvaların deneyimli ismi Murat Aktaşlı Yücel Boru, diğer tarafta yeşil sahaların yıldız oyuncusu Erdi Söğütlü Ragavo. İlk maçlarında rakiplerine fark atan, basın turnuvasında şampiyonluklar yaşamış Yücel Boru ile, sanayi turnuvalarında şampiyonluk kupaları kaldırmış Ragavo arasındaki buluşma erken final olarak değerlendiriliyor. Şampiyonluk yolunda iki favori takımın buluşmasına sporseverlerinde büyük ilgi göstermesi bekleniyor. Murat Aktaşlı Yücel Boru’da yeşil sahaların eski yıldız oyuncuları Erdal, Tugan, Çetin gibi isimler yer alırken, Ragavo’da ise halen aktif futbol oynayan Erdi Söğüt ve takım ruhu ile oynayan bir ekip var. Bu dev karşılaşma bugün saat 19.30’da start alacak.

HİSAR ÇELİK Mİ? TİSAN MEKANİK Mİ?

 

Darıca GB’de uzun yıllardır yöneticilik yapan, sporun hep içerisinde yer alan Hakan Özcan’lı Hisar Çelik ilk maçında Ahmet Uysal kaptanlığında sahaya çıkmıştı. Teknik kapasitesi yüksek ancak göbekli oyunculardan kurulu Hisar Çelik ilk maçında umduğunu bulamamıştı. Aynı kaderi paylaşan Tisan Mekanik ise Orhan Türk yönetiminde fark yemesine rağmen centilmenlikten ödün vermedi. Bugün iki yaralı ekip birbirlerine üstünlük kurmak için sahaya çıkacaklar. Kazanan ekip grupta ilk dörde girme yolunda büyük bir moral ve avantaj elde edecek.