Haydi Darıcam 2’nci lig aşkına

  • 2016-04-02 06:55:11 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Haydi Darıcam 2’nci lig aşkına

Spor Toto 3'ncü Lig 3'ncü Grup'taki temsilcimiz Darıca Gençler Birliği bugün evinde oynayacağı Bergama Belediyespor maçı için hazırlıklarını tamamladı. Son üç haftada aldığı üç beraberlik ile play off hattındaki puan farkı açılan temsilcimiz bugün sahaya mutlak üç puan parolası ile çıkacak. 

DÖNÜM MAÇI 

Darıca Gençler Birliği, Bergama Belediyespor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını hafta boyunca sürdürdü. Sarı yeşillilerin idmanını hafta içinde Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak da ziyaret ederek moral vermişti. Karabacak, İkinci Lig'e yükselmenin hesabını yaptıklarını ve Bergama Belediyespor maçının dönüm maçı olduğunu kaydetti. 

HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI

Darıca Gençler Birliği Teknik Direktörü Ramazan Silin de hafta boyunca devam eden idmanlarda takımını zorlu maça hazırladı. Silin, Bergama Belediyespor maçının kolay geçmeyeceğini ancak oyuncularına her zaman güvendiğini ve play off'ta yer almak istediklerini dile getirdi. Bergama Belediyespor maçının hazırlıklarını dün tamamlayan sarı yeşilliler maç saatini beklemeye koyuldu.

KÜTAHYA BÖLGESİ HAKEMİ 

Darıca Gençler Birliği ile Bergama Belediyespor arasında bugün 14.30'da Darıca İlçe Stadı'nda oynanacak maçı Kütahya Bölgesi hakemi Tolga Şinoforoğlu yönetecek. Şinoforoğlu'nun yardımcılıklarını Barış Önal (Eskişehir) ve Gürcan Dönmez (Eskişehir) yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise yine Kütahya Bölgesi'nden Ahmet İlhan Aydın.