Konak'tan yeni yatırımlar

  • 2016-03-09 10:26:57 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Konak'tan yeni yatırımlar

Konak Hastanesi, düzenlediği basın toplantısıyla bünyesine kattığı hekimleri tanıttı.  Doç. Dr. Tuğrul Tansuğ (Genel Cerrahi), Op. Dr. Burcu Çetinkaya (Kadın Hastalıkları),  Uzm. Dr. Ayhan Yüksel (İç Hastalıkları), Uzm. Dr. Çağlayan Aslanbaş (Fizik Tedavi Rehabilitasyon), Op. Dr. Cem Pehlevan (Üroloji)  Konak Gebze Hastanesi’nde hizmet vermeye başladı.

Basın toplantısına Konak Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr. Kazım Gündoğdu, , Konak Hastaneleri Yönetim Kurulu Üyesi Op. Dr. Metin Göklü ve Konak Hastaneleri İcra Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Ahmet Eşmeci de katıldı.

 

Etik değerler ve kalite

 

Toplantıda konuşan Konak Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr. Kazım Gündoğdu, bünyelerine katılan hekimlerin Konak Hastanelerinin gücüne güç kattığını belirtti. 2016 yılı için yapacakları yatırımlar konusunda da bilgi veren Gündoğdu şöyle konuştu: “ İzmit Hastanemiz, kuruluş hikayemizin yazıldığı yer. Aynı zamanda da lokomotif gücümüz. 2015 yılında açtığımız Gebze Hastanemiz ise yeni heyecanımız ve bölgesinin en iyi hastanesi. Hasta sayısı devamlı artan hizmet kalitesi ile beraber büyüyen ve bizler için model alacağımız gurur verici bir hastane. Bu yıl içerisinde açacağımız Adapazarı Hastanemiz ise büyüyen kurumsal kimliğimizin ve sağlık vizyonumuzun tacı olacak” dedi.   

 

Konak Hastaneleri İcra Kurulu Üyesi ve Genel Müdür AhmetEşmeci ise yaptığı konuşmada şunları söyledi: “ Konak Hastaneleri olarak ekipman gücü ve en önemlisi tıbbi ve entelektüel sermayesi ile fark yaratan bir sürecin içindeyiz. Yakın bir süreçte aramıza katılan bu doktor arkadaşlarımız da işte bu sürecin en önemli göstergeleri. Her geçen gün hastalarımızın memnuniyeti ve sağlık hizmeti alma kalitesini artırmak için hız kesmeden çalışıyoruz. Ulusal bir marka olma yolunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Son olarak Sayın Gündoğdu’nun belirttiği gibi yatırımlarımız ve altyapı çalışmalarımızla fark yaratacağız” dedi.

 

Konak Hastaneleri Gebze Başhekimi Uzm. Dr. Erhan Çıplaklıgil ise yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Gebze bölgesi Türkiye’nin en büyük sanayi, ticaret ve hizmet sektörünün merkezi konumunda. Biz de Konak Hastaneleri Gebze olarak bu bölgenin gerçek sahipleri yaşayanlarının ve çalışanlarının sağlıkları için var gücümüzle çalışıyoruz. Genç ve akademik doktor kadromuz ve altyapımızla Gebze’nin bir numaralı konumundayız” dedi.