Saadet Partisi’nden iktidara sert eleştiri

  • 2016-02-08 10:08:16 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Saadet Partisi’nden iktidara sert eleştiri

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanlığı Ocak Ayı faaliyetlerinin değerlendirildiği İlçe Divan Toplantısı ilçe binasında gerçekleştirildi.

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz toplantıda yaptığı konuşmada, ülkenin çok zor dönemden geçtiğini belirterek;’’ dış politikada iktidar tarafından tam bir bataklığa sokulmuş, rotasını kaybetmiş gemi gibi hangi limanda duracağı belli değil. Bir gün Rusya’yla düşman İran’la dost, bir gün İran’la düşman İsrail’le dost, ne yapacağını bilmez bir hale gelmiştir.’’ Dedi.

 Güneydoğudaki şehirlerin boşaltıldığına dikkat çeken Korkmaz, her gün şehit haberlerinin geldiğini, ifade eden Korkmaz, bu gidişata dur diyebilecek tek şeyin Milli görüşün tek temsilcisi olan Saadet Partisi olduğunu vurguladı.

Toplantı İlçe Teşkilat Başkanı Eyüp Özmen, Gençlik Kolları Başkanı Sinan Aras‘ın rapor sunumları ve Saadet Partisi İl müfettişi Nurettin Çelik ‘in selamlara konuşmaları ile devam etti.

Toplantıda konuşan Saadet Partisi Bursa İl Başkanı Mehmet Atmaca’da, “Bütün dünyayı sömüren bir Siyonizm gerçeği var ve sömürmeye devam ediyorlar. Siyonizm öncelikle insanların hayatına faizi sokarak insanların borç batağına sürüklüyor ve daha sonra da İslam dini ve kendi inançları dışındaki bütün dinleri içten içe çürüterek yok etmeye çalışıyorlar. İnsanları borç batağına sürükleyen Siyonizm’in tek isteği şu; dilediğinizi yapın, ibadetlerinizi yapın ama sakın ha Sisteme karışmayın! diyerek kendi inançları dışındaki dinleri bozguna uğrattılar ve bu sayede kendi sistemlerini kurdular. Siyonizm kurduğu sistemle uluslararası kuruluşlar, bankalar, sözde barışı sağlayacak örgütler ile bütün dünyanın gidişatını yön vermektedir. Peki, sonuç ne, Amerika ve Avrupa da oluşan toplum yapısı birincisi inançsız bir nesil… İkincisi ve en önemli genç nüfus azalıyor. Böyle olmasının tek sebebi siyonizmin kurduğu kapitalist düzendir” dedi.

 

Parti yöneticilerinin yoğun katılım gösterdiği toplantıya Saadet Partisi Bursa İl Başkanı Mehmet Atmaca, İl Müfettişi Nurettin Çelik, Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, mahalle temsilcileri ve parti üyeleri katıldı.