TÜKSİAD Türkiye'ye açılıyor

  • 2016-01-07 08:05:17 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
TÜKSİAD Türkiye'ye açılıyor

2009 yılında Gebze’de kurulan ve 2015 yılının son haftasında yeni kongresini gerçekleştiren Tüm Karadeniz Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜKSİAD) düzenlediği basın toplantısında yeni yönetimini tanıttı. Başkan Aslantürk, Türkiye’nin her yerinden üye alacaklarını söyledi.

Kongrede güven tazeleyen Başkan Nurettin Aslantürk, bölge ve ülke sorunlarına katkı sunmak ve çözüm üretmek amacıyla çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Gebze’yi en iyi yerlere taşımaya çalıştıklarını belirten Aslantürk, “Gebze sanayi merkezi ve burada yaşıyoruz. Sadece ülkemizde değil tüm dünyada tanıtmak için çalışacağız” dedi.

2016 yılının TÜKSİAD için bir milat olacağını kaydeden Aslantürk, “Türkiye’nin derneği olacağız, Türkiye’nin her yerinden üye alacağız. Bu konuda bir açılım yapıyoruz. Artık Türkiye’nin derneği olacağız” dedi.

 

TÜKSİAD’ın yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor:

 

Nurettin Aslantürk, İlyas Özdemir, Ercan Aslan, İsmail Kaya, Engin Yıldırım, Mikail Ozan, Selamet Güner, Turan Demir, Erdem Çelik, Yahya Kahraman, Volkan Tarım, İsmail Keskin, Aydın Turan, Haydar Demirkıran, Hamit Tandoğdu, Rasim Küçükgüzel, Ali Altuntaş, Erdoğan Şahin, Muharrem Yelekoğlu, Büşra Yılmaz, Canay Gümüşlü Safi, Saliha Bayramoğlu, Erkan Yüksel, Abdullah Kadıoğlu, Süleyman Kurt.