Batı Yakası TV anketi başladı

  • 2016-01-05 09:53:10 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Batı Yakası TV anketi başladı

Bölgemizin en etkili internet televizyonu kuruluşlarından Batı Yakası TV, yılın en iyilerini seçmek amacıyla anket projesi başlattı.

Batı Yakası TV Sahibi Bülent Kömürcü, konuyla ilgili düzenlediği basın toplantısında “Amacımız ilk olarak Batı Yakası olarak nitelendirilen Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası’nda alanlarında en iyi olanları belirlemek. Sonrasında ise tüm Kocaeli’nde bunu yapmayı planlıyoruz” dedi.

Kömürcü, geçtiğimiz günlerde merkezlerini Gebze’ye taşıdıklarını ancak ilk yayın hayatına Darıca’da başladıkları için de anket projesine Darıca’dan start verdiklerini ifade ederek, ardından Gebze, Çayırova ve Dilovası için aynı çalışmayı yapacaklarını söyledi.

 

12 ayrı kategoride 60 isim

 

Darıca’da yılın en iyilerinin belirleneceği anket projesi bugün itibarıyla başlamış olacak. İzleyiciler ve internet kullanıcıları, www.batiyakasitv.com internet adresinden 12 ayrı kategoride (İşadamı, İşkadını, Genç İşadamı, Sanayici, Gayrimenkul, Esnaf, Sporcu, Siyaset adamı, İnşaatçı, Sivil toplum kuruluşu ve Hemşeri Derneği) 60 isim için oy verecekler. Oy verme işlemi 25 Ocak tarihine kadar devam edecek. Dereceye girenlere ödülleri ise 29 Ocak Cuma akşamı Darıca Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle takdim edilecek.

Basın toplantısına Proje Yöneticisi Güntuğ Kuvvetli ve Batı Yakası TV çalışanları Atakan Akbulut, Meryem Hayta, Mustafa Aydın ve Songül Kömürcü de katıldılar.

 

Toplantı bitiminde ise bugün doğum günü olan Atakan Akbulut için pasta kesip hatıra fotoğrafı çektirdiler.