Darıca Gençlerbirliği kenetlendi

  • 2015-12-03 10:21:36 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Darıca Gençlerbirliği kenetlendi

-Darıca Gençlerbirliği Taraftar Derneği’nin (DARGET) düzenlediği Birlik ve Dayanışma Gecesi’nde başkandan yönetime, taraftardan futbolcusuna herkes kenetlendi. Kulübün Onursal Başkanı Belediye Başkanı Şükrü Karabacak futbolculara çağrıda bulunarak “henüz kaybedilen bir şey yok. Bu takım şampiyon olacaktır dedi.” dedi.

Darıca Kalepark Dilruba Tesislerinde gerçekleştirilen dayanışma gecesine, Kulüp Başkanı Abdullah Örs, Emniyet Müdürü Hasan Aydoğan, Gebzespor Kulüp Başkanı İlker Çakır, teknik heyet, futbolcular ve taraftarların katıldı. Gecede konuşan Başkan Karabacak, Darget’in düzenlemiş olduğu gecede Darıca Gençlerbirliği’ne gönül vermiş olan taraftar, yönetim kadrosu, Darıca Gençler Birliği Teknik Direktörü Ramazan Silin, teknik heyet ve sporcular ile birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Başkan Karabacak “Darıca Gençlerbirliği Darıca’nın önemli bir markasıdır.  Darıca Gençlerbirliği 1934 yılında kurulan köklü bir takım ve şu anda mücadele ettiğimiz lig artık bize yakışmıyor. Darıca artık sizden başarı bekliyor. Bu başarıyı gerçekleştirmek için özverili bir şekilde başta teknik direktörümüz, teknik heyet ve futbolcu arkadaşlar bunu gösterecek. Saha dışındaki gayret ve özveriyi de bizler maddi ve manevi olarak göstereceğiz. Taraftar olarak takımımızın sadece galibiyetinde değil her zaman yanında olan siz değerli DARGET üyelerine teşekkür ediyorum. Fair-play anlayışına uygun küfürsüz ve takımı destekleyen tezahüratlar ile takımımızı karşılaşmanın sonuna kadar destekleyerek hedeflere ulaşacağımıza şüphemiz yoktur.Başarı ancak bu şekilde gelir.” Şeklinde konuştu.

Kulüp Başkanı Abdullah Örs’de yönetim kurulu olarak hiçbir çaba ve masraftan kaçınmayarak sezon başında yeni teknik direktör ve yeni transferlerle çıktıkları yolda kan değişikliğine gidildiğini, şanssızlıkların da etkisiyle istenilen sonuçları alamadıklarını ancak ligde daha önlerinde çok maç bulunduğunu belirterek son 2 maçı kazanarak ligin 2. yarısında başarılara imza atacaklarına inandığını söyledi.

Darıca Gençler Birliği Teknik Direktörü Ramazan Silin’de konuşmasında, Darıca Gençlerbirliği’nin her zaman her yerde üst liglerde oynayabilecek bilgi birikimi, taraftara, yönetime ve futbolculara sahip olduğuna dikkat çekerek;’Bu sene ki hedefimiz geriden gelerek play off’a girerek bu sene ligin sonunda 2. lige çıkmaktır.’’ Dedi.

Darıca İlçe Emniyet Müdürü Hasan Aydoğan’da başta Darıca Gençlerbirliği Taraftar Derneği olmak üzere tüm taraftarlara maçlarda Fair-play anlayışına uygun davranışlarından dolayı teşekkür etti.

Darıca Gençlerbirliği Taraftar Derneği yönetim Kurulu üyesi Fatih Şimşek’de yaptığı konuşmada futbolculara çağrıda bulundu. Şimşek; ‘’yönetim kurulumuz hiçbir maddi ve maneviyattan kaçınmamakta. Ancak geldiğimiz konum bizleri üzmekte, sizden artık yüreğinizi ortaya koymanızı Darıcamızı hak ettiği yere getirmenizi istiyoruz. Biz taraftarlar olarak sizleri desteklemeye devam edeceğiz.’’ Şeklinde konuştu.

 

Konuşmaların ardından gece hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.