Bilkar'dan konser

  • 2015-11-18 10:53:56 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Bilkar'dan konser

Gebze’de düzenlediği konserlerle büyük alkış alan BİLKAR, Birsen Tezer ve Zakkum ’un ardından bu sefer de Ceyl’an Ertem’i Gebzelilerle buluşturdu.

Kültür ve sanat aktivitelerinin değişmez ismi BİLKAR, yine önemli bir organizasyona imza attı. Alternatif müziğin önde gelen isimlerinden Ceyl’an Ertem’i Gebzelilerle buluşturan BİLKAR, müzikseverlerden büyük alkış aldı. Özgün yorumu ve danslarıyla salondakileri büyüleyen Ertem, Gebzeli hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

 

Sahnede devleşti

 

 

Önceki gün Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde gerçekleşen Ceyl’an Ertem konserine çok sayıda davetli katıldı. Eşsiz yorumu  ile  salondakileri kendine hayran bırakan Ceyl’an Ertem, grip olmasına rağmen konseri yarıda bırakmadı. Notalarla adeta dans eden Ertem; el adamı, odalarda ışıksızım, ah bu şarkıların gözü kör olsun ve son bakış gibi şarkıları, kendine özgü şekilde yorumlamasıyla salondakilerden yoğun alkış aldı. Ceyl’an Ertem’e gitarda Cenk Erdoğan, dijital piyanoda ise Murat Çopur eşlik etti. Ertem, konser sonrası kısa bir konuşma yaparak “Bu akşam aranızda olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. İyi ki geldiniz, iyi ki buradasınız. Hepinize sonsuz teşekkür ediyorum.” dedi.