Darıca’da kültür sanat etkinlikleri devam ediyor

  • 2015-11-13 10:07:51 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Darıca’da kültür sanat etkinlikleri devam ediyor

Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde kültür sanat etkinlikleri ekranların sevilen komedi oyuncusu Veysel Diker’in "Nasıl Olur" adlı stand up gösterisiyle devam etti.

 

1990 yılından itibaren profesyonel olarak tiyatroculuk yapan Diker ; Her Yöne 90 Dakika,Bana Bunu YApma,Romantika ve Kaç Baba Kaç isimli tiyatro oyunlarda yer almasının yanında bir dönemin fenomen dizilerinden olan Avrupa Yakası’nda canlandırdığı Tacettin karakteriyle izleyicilerin büyük beğenisini kazanmıştı. Diker ,stand up gösterisine zaman zaman seyircileri de dahil ederken izleyicilerin büyük beğenisini kazandı.Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ta stand up gösterisinin ardından kendilerine hoşça vakit yaşatan Veysel Diker’e teşekkür ederek, günün anısına Gönül Birliği Kapısı maketi hediye etti.

ETKİNLİKLER DEVAM EDİYOR

Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi, etkinliklerine ara vermeden devam ediyor. 17 Kasım Salı günü ekranların sevilen isimlerinden Mustafa Karataş “Peygamberimizin Aynasından Birlik ve Beraberlik “ konulu söyleyişi ile  Darıcalılarla buluşacak.21 Kasım Cumartesi günü ise saat 11 00 ve 13: 00 da Sevimli Orman isimli Çocuk Tiyatrosu iki ayrı seansla çocuklarla buluşacak . Aynı gün akşam 19:00 da ise Arzuhalci isimli yetişkin tiyatrosu Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde izleyicilerle buluşacak.