Yeni Teknik Direktör Silin imzayı attı

  • 2015-10-27 08:25:02 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Yeni Teknik Direktör Silin imzayı attı

-3. lig 3. grup temsilcimiz Darıca Gençlerbirliği’nde teknik direktör Yavuz İncedal’la yolların ayrılmasının ardından takımın yeni teknik direktörü Ramazan Silin oldu. Silin, bugün Kulübün Onursal Başkanı Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ın makamında opsiyonlu olmak üzere 2 yıllık sözleşmeye imza attı.

 

İmza töreninde konuşan Belediye Başkanı Şükrü Karabacak Ramazan Silin ile hedefe ulaşacaklarını ileri sürdü. Başkan Karabacak;’’Yavuz İncedal hocamızdan memnunduk ama sporun içerisinde bazen istenilenler olmuyor.. Lig başlamadan önce oluşturduğumuz ekip iyi ve kaliteli bir ekip ama bazen kısmetsizlik oluyor hocamızla da helalleşerek ayrıldık. Bir kırgınlığımız söz konusu değil yeni hocamızla da bir telefon görüşmemiz oldu hocamızın çalıştırdığı kulüplerde mutlu olmaması nedeniyle anlaşma sağladık. 8 günde çok önemli 3 maç oynayacağız bundan dolayı kulübü hocasız başaramazdık, çok hızlı hareket ederek hocamızla anlaştık.

 

Darıca Gençler Birliğinin Türk futbolunda özel bir yeri var. Biz bu konuya özel bir hassasiyet gösteriyoruz. Amacımız hedefimiz Darıcamızın en iyi şekliyle futbolda temsil etmek bu bağlamda yıllardır verdiğimiz mücadele aynı şekliyle sürüyor. Heyecanımızdan ve hedefimizden hiçbir şey kaybetmedik. Hocamızın tecrübesinden ve birikiminden yararlanarak başarılı olacağımıza inanıyorum. Başarıya kitlenmiş hedefi olan bir takımız. Daha kaybettiğimiz çok fazla bir şey yok biz uzun mesafe koşucusuyuz. Mücadeleyi sonuna kadar kovalayarak hedefe ulaşacağız. Hayırlı olsun diyorum.’’ Şeklinde konuştu.

 

Yeni teknik direktörü Ramazan Silin’de törende yaptığı konuşmada; ‘’Bana duyulan güven ve verilen destekten dolayı teşekkür ediyorum. Ben ve ekibim bu güveni boşa çıkarmamaya sizleri mahçub etmemeye çalışacağız. Takımdaki oyuncular 3. ligin hatta 2. ligin en üst seviyesinde olan futbolcular ama sorun şu.. istek, birlikte oynama ve arzu yok biz bunu getirmeye çalışacağız. Ne olursa olsun her türlü çabayı sarf edeceğiz. Burayı tercih etmemizin nedeni bu takımı en kısa zamanda ligde bulunduğu yerden yukarılara taşımak. Ligin sonunda takımı 2. lige çıkarmaya inandım bu kadroya da inandığım için geldim. Hayırlı olsun.’’ Dedi.

Darıca Gençlerbirliği Kulüp Başkanı Abdullah Örs’de artık kötü gidişe dur diyeceklerini, yeni hoca ile takımın çıkışa geçeceğini ifade etti.

 

Konuşmaların ardından yeni teknik direktör Ramazan Silin sözleşmeyi imzaladı ve daha sonra tesislere giderek futbolcularla tanıştı ve Cuma günü deplasmanda karşılaşacakları Çine Madranspor maçının ilk antremanını yaptırdı.