Başarının adresi Özel İlim Eğitim Kurumları

  • 2015-10-14 06:56:20 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Başarının adresi Özel İlim Eğitim Kurumları

Özel İlim Eğitim Kurumları A.Ş. Yön. Kur. Bşk. Nevzat Coşkun, eğitim kurumu olarak; eğitim ve öğretimin gereklerini en iyi şekilde öğrencilere vermek ve milli-manevi değerleriyle problemi olmayan fertler yetişmesine katkı sunmak  olduğunu söyledi. Coşkun, 2015- 2016 eğitim-öğretim yılında anaokulu ve ilkokul eğitimi vererek başladıkları bu yolda yakın gelecekte fiziki ve teknik imkânları geliştirerek ortaokul, lise ve üniversite seviyelerinde de faaliyet göstermek idealini taşımakta olduklarının altını çizdi.

 

2015-2016 eğitim öğretim yılında faaliyete geçen Özel İlim Eğitim Kurumları’nda basın toplantısı  düzenlendi. Kurumun Osmangazi Mahallesi, Fatih Caddesi, Nu:157/A adresinde gerçekleştirilen basın toplantısına; Özel İlim Eğitim Kurumları A.Ş. Yön. Kur. Bşk. Nevzat Coşkun, Yönetim kurulu üyeleri Telat Coşkun, İsmail Keskin, Halil Bulut, Rehber Öğretmen Gamze Yener katıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Coşkun kuruluş amaçları ve projeleri hakkında bilgilendirmede bulundu. 7 değerli arkadaşıyla çıktıkları bu yolda yeni eğitim öğretim yılına başlamanın heyecanı ve mutluluğunu taşıdıklarını ifade eden Coşkun, geleceğe yönelik iyi hedeflerle bu yıl anasınıfı, kreş ve ilkokul olarak eğitime başladıklarını önümüzdeki yıllarda da ortaokul, lise ve üniversite seviyelerinde de faaliyet göstermek idealini taşıdıklarını vurguladı.

Eğitimin insana çok güzel duygular verdiğini söyleyen Coşkun;’’eğitime yapılmış katkı insana yapılan en önemli katkıdır. Biz burada çağın gerekleri doğrultusunda eğitim ve öğretimin gereklerini en iyi şekilde öğrencilerimize vermek ve milli-manevi değerleriyle problemi olmayan fertler yetişmesine katkı sunmayı hedefliyoruz.  Yeni eğitime açılmamıza rağmen velilerimiz okulumuza büyük ilgi gösterdiler. Biz de bu ilgi ve alaka doğrultusunda önümüzdeki yıllarda daha da büyümeyi planlıyoruz.’’ Şeklinde konuştu.

 

Aynı zamanda okul müdürü olan Halil Bulut’ta verdiği bilgide özel sınıflarda anasınıfı,kreş ve ilkokul da toplam 186 öğrenci bulunduğunu, kayıtların devam ettiğini belirterek seneye hedeflerinin 360 öğrenci olduğunun altını çizdi. Bulut arıca velilere yaptığı duyuruda açılışa özel fiyatların devam ettiğini de belirtti.