CHP'liler Gebze'ye çıkarma yaptı

  • 2015-09-27 10:10:45 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
CHP'liler Gebze'ye çıkarma yaptı

CHP Kocaeli Milletvekilleri, İl başkanı ve ilçe yöneticileri bayramda Gebze’ye adeta çıkarma yaptılar. CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Haydar Akar, Tahsin Tarhan, İl Başkanı Cihat Altunyuva, Gebze ilçe Başkanı Yakup Yılmaz, Milletvekili adayları Kemal Nişancı, Yakup Törk, Utkan Güneş, Gebze Kadın Kolları Başkanı Birgül Belek ve ilçe örgütü ile beraber Gebze’de bir dizi ziyaret gerçekleştirirken; esnaf ve vatandaşlarla da bayramlaşmayı unutmadı.

CHP’liler; ilçede faaliyet gösteren sivil toplum örgütlerinden Gebze Artvinliler Derneği, Gebze Samsunlular Derneği, Fırtına Trabzonspor Taraftarlar Derneği, Gebze Dersimliler Derneği, Gebze Rizeliler Derneği, Gebze Kars-Ardahan-Iğdır İlleri Kültür ve Dayanışma Derneği, Kırım-Romanya Tatar Türkleri Yardımlaşma Derneği’ne ziyaretler gerçekleştirerek Gebze’ye verilen önemi de ortaya koymuş oldu.

“AKP, GEBZE’Yİ ÇANTADA KEKLİK GÖRÜYOR”

 

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, AKP’nin, Gebze’yi çantada keklik olarak gördüğünü ve ‘Nasıl olsa oy veriyorlar, milletvekilleri olmasa da olur’ zihniyetinin hakim olduğunu ifade ederek, bu konuda vatandaşlarını uyardı. Gebze’nin gerçek sorunlarını çok iyi bildiklerini ve bu sorunları milletin meclisinde çözmek için ellerini taşın altına koymaya hazır olduklarını söyleyen Hürriyet’e ise ilçe halkının ilgisi yoğun oldu.