Öztürk Yılmaz'ın Gebze turu

  • 2015-09-17 04:05:04 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Öztürk Yılmaz'ın Gebze turu

CHP Ardahan milletvekili aday adayı Öztürk Yılmaz bugün Gebze’de çeşitli ziyaretlerde bulundu. Musul Eski Başkonsolosu ve CHP Ardahan milletvekili Öztürk Yılmaz ilk olarak partisinin Gebze ilçe örgütünü ziyaret etti. CHP Kocaeli milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet’in yanı sıra il ve ilçe yöneticileri, meclis üyeleri ve partililerin katıldığı toplantıda bir konuşma yapan Yılmaz, neden Ardahan’dan ve CHP’den aday olduğunu anlattı. Ardahanlı olduğunu ve Ardahan’ın sorunlarını çözmek için siyasete girdiğini ve aday olduğunu anlattı.

Ardahan’ın dışındaki Ardahanlıların 20 kat fazla olduğunu ileri süren ve buna göçün neden olduğunu söyleyen Yılmaz, “Somut şeyler yapmak ve Ardahan’a hizmet etmek istiyorum” dedi.

Bilgi birikimi, deneyim ve vizyon olarak kendisini yeterli gördüğünü belirten Yılmaz, “Bürokraside uzun yılar hizmet verdim. Şimdi ise siyasete atılarak şehrime ve ülkeme hizmet etmek istiyorum” diye konuştu.

 

Hemşeri derneğine ziyaret

 

Öztürk Yılmaz daha sonra ise Gebze Kars Ardahan Iğdır Derneği’ni ziyaret etti. Dernek başkanı Metin Baytöre ve yöneticilerin kapıda karşıladığı Öztürk Yılmaz, hemşerilerinin büyük bir ilgisi ve sevgisi ile karşılaştı.

Burada da bir konuşma yapan Yılmaz, “Ardahan’a hizmet etmek için aday oldum, sizlerden de destek istiyorum” dedi. Yılmaz’ı büyük bir dikkatle dinleyen hemşerileri, daha sonra ise uzun uzun sohbet ettiler.

 

Yılmaz daha sonra ise başka programlar gerçekleştirmek üzere Gebze’den ayrıldı.