Bu akşam, saat 18.00'de, İzmit'te...

  • 2015-09-09 09:06:08 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Bu akşam, saat 18.00'de, İzmit'te...

Kocaeli Teröre Karşı Birlik Platformu, bu akşam İzmit’te teröre karşı bir yürüyüş gerçekleştirecek. Son dönemde art arda gelen şehit haberleriyle tüm ülke yasa boğuldu. Bu anlamda düzenlenen birlik yürüyüşlerine bir yenisi daha eklenecek.

Artan terör saldırılarına karşı şehit verdiğimiz vatan evlatlarına saygı, teröre lanet için Teröre Karşı Birlik Yürüyüşleri ülke çapında yapılmaya devam ederken, kentimizde dün akşam Ülkü Ocakları ve Türk Ocağı tarafından organize edilen “Şehitlere Saygı Teröre Lanet Yürüyüşü” ile ülkücüler şehri inletmişti. Şehitlerimize saygı ve birlik beraberliğimizi korumak adına bir yürüyüşte Kocaeli Teröre Karşı Birlik Platformu yapmaya hazırlanıyor.

 

HÜKÜMETE VE DÜNYAYA MESAJ

 

Kocaeli Teröre Karşı Birlik Platformu organize ettiği 'Teröre Karşı Birlik Yürüyüşü' bu akşam saat 18.00’da Kocaeli Merkez Bankası önünde başlayıp, Sabri Yalım Parkı’nda sona erecek. Siyasi partilerden, sendikalara, sivil toplum örgütlerinden, işçilere, emekliden, çiftçilere yani toplumun her kesiminden katılımın olması beklenen Teröre Karşı Birlik Yürüyüşü’nde Türk Bayrakları açılarak Türkiye Hükümetine, tüm Türk vatandaşlara ve dünyaya birlik mesajları verilecek