Çınaraltı’ndan hep destek tam destek

  • 2015-08-26 09:19:20 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Çınaraltı’ndan hep destek tam destek

-Darıca Çınaraltı Taraftar Grubu, Darıca Gençler Birliği Spor Kulübü Teknik yönetimi ve futbolcuları kahvaltıda ağırladı.

Darıca Kalepark Tesislerinde gerçekleştirilen etkinliğe Kulüp Başkanı Abdullah Örs ve yönetim kurulu üyeleri ile Teknik Direktör Yavuz İncedal, teknik heyet ve futbolcular ile taraftarlar katıldı. Kahvaltının ardından konuşan Kulüp Başkanı Abdullah Örs, spor kulübü için taraftarın çok büyük önemi olduğunu, taraftarın başarıda büyük rol oynadığını, futbolcular için itici güç olduğunu söyledi. Darıca Çınaraltı Taraftar Grubunun da kurulduğu günden bu yana karda çamurda, sıcakta deplasman dahil her maçta takımı arkasında büyük destek olduğunu belirterek başta Çınaraltı Taraftar Grubu olmak üzere tüm Darıcalı taraftarlara desteklerinden dolayı teşekkür etti ve bu desteklerinin bundan sonrada devam edeceğine inandıklarını vurguladı.

 

Çınaraltı Taraftar Grubu Başkanı Hasan Zengin’de kulüp yöneticilerini, teknik heyeti ve futbolcuları ağırlamaktan son derece mutlu olduklarını belirterek geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda Darıca Gençler Birliği Spor Kulübünün başarılara imza atması için desteklerinin her zamanki gibi devam edeceklerinin altını çizdi ve yeni sezonda başarılar diledi. Taraftar grubu ve teknik heyet daha sonra hep birlikte toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.