GTO öğrencileri sevindirecek

  • 2015-08-26 03:43:28 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
GTO öğrencileri sevindirecek

Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, 350 öğrenciye verilen burs sayısının 400’e, burs miktarının da 100 liradan 150 liraya çıkarılması için yönetim kurulu olarak Gebze Ticaret Odası’na önerge sundu. Önerge, tüm meclis üyelerinin oylarıyla kabul edilirken, konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Çiler, “Eğitim çok önemli. Gerekirse başka harcamalarımızdan kısıp, burs sayısını ve miktarını artırmayı öneriyorum” dedi. GTO yönetim kurulunun bu önergesini meclis üyeleri de destekledi ve oy birliği ile kabul edildi.

 

En büyük sorun ulaşım

 

Gebze Ticaret Odası’nın Ağustos ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda çeşitli konular karara bağlanırken, Başkan Çiler yaptığı konuşmada şu anda en büyük sorunun ulaşım olduğunu dile getirdi. Çiler ayrıca 26 Ağustos Malazgirt Zaferi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı da kutlarken, Artvin’deki sel felaketi ile 17 Ağustos depreminde yaşamını yitirenleri de rahmetle andı.

 

GETÜ ile ortak proje

 

 

Başkan Çiler ayrıca Gebze Ticaret Odası’nın Eylül ayı toplantısının Gebze Teknik Üniversitesi’nde yapılacağını duyururken, ortak bir projenin de hayata geçirileceğinin müjdesini verdi.