Gebze Yaz Okuluna şölen gibi kapanış

  • 2015-08-14 06:53:11 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Gebze Yaz Okuluna şölen gibi kapanış

Gebze Belediyesi’nin ger sene binlerce Gebzeli çocuğun ücretsiz olarak yararlandığı yaz okulunun yıl sonu finali şölen havasında yapıldı. Ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yanı sıra Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın katıldığı yaz okulu finalinde öğrenciler hünerlerini sergiledi.

PROTOKOLDEN GENİŞ KATILIM

Gebze Belediyesi Yaz Okulu, Gebze Kapalı Spor Salonunda düzenlenen final programıyla sona erdi. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in ev sahipliğinde düzenlenen final programına Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AK Parti İlçe Başkan Vekili Hüseyin Kurt, belediye başkan yardımcıları Nilay Ayran, Sadık Albayrak, Engin Güzel, belediye meclis üyeleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

YETENEKLERİNİ KEŞFETTİLER

Gebze Belediyesi tarafından düzenlenen ücretsiz yaz okuluna kayıt yaptıran ve yaz aylarını onlarca farklı branşta dolu dolu değerlendiren çocukların hazırladığı sportif gösterilerle başlayan final programında protokol de çocuklara eşlik etti. Yaz okulunu tamamlayan çocuklarla basketbol, voleybol, masa tenisi oynayan protokol üyeleri çocukların gösterilerini de ilgiyle izledi. Programım açılışında kısa bir selamlama konuşması yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Yarınlarımızı emanet edeceğimiz sevgili öğrenciler. Yaklaşık iki ay önce açtığımız Yaz Okulumuz bugün burada yeteneklerinizi ve öğrendiklerinizi sergileyeceğiniz gösterilerle sona eriyor.

25 BİSİKLET 200 FUTBOL TOPU

Yeni spor tesisleri, gençlik merkezleri, yüzme havuzları, bilim ve sanat merkezleri, kamp merkezleri gibi gençlerimizi ruhen ve beden zinde ve güçlü kılacak projeleri bir bir hizmetinize sunacağız. Yeni eğitim-öğretim döneminde hepsine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. Öğrencilere 25 adet bisiklet 200 adet futbol topu ve okul öncesi öğrencilere 300 adet yap-boz setinin hediye edildiği yaz okulu final programında Başkan Köşker’in ardından kısa bir konuşma yapan Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan, ücretsiz okulu tamamlayan öğrencileri gayretlerinden ötürü kutladı.