Körfez'de çalışma

  • 2015-08-04 09:17:11 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Körfez'de çalışma

Körfez Belediyesi " Daha Temiz Bir Körfez" için çalışmaya devam ediyor. Temizlik ekipleri gece ve gündüz vardiyaları halinde Körfez’i daha yaşanılabilir hale getirmek için çalışıyor. Gündüzleri rutin temizlik işleri yapan ekipler, geceleri cadde ve sokakları deterjanlı sularla yıkıyor. Özellikle çöp çıkarma noktalarını özenle yıkayan görevliler, vatandaşların yeni güne tertemiz uyanmasını sağlıyor.

Körfez’i kocaman bir ev olduğunu belirten Temizlik İşleri Ekipleri, “İlçemiz hepimizin yaşadığı kocaman bir ev aslında, bu bilinçle biz belediye olarak ilçemizin en ücra köşesinde dahi temizlenmemiş bir tek yer bile bırakmamak için çalışıyoruz"ifadelerini kullandılar.

Modern ve çağdaş şehircilik anlayışı ile her geçen gün daha da gelişen ve günden güne çehresi değişenKörfez sokakları, mahalleleri ve caddeleri ile parlamaya devam ediyor. Yalnız kent merkezi değil 36 mahalle ve beldeleri de bu değişimden payını alıyor. Körfez Belediyesi temizlik ekipleri Körfez’in dört bir yanında 24 saat en etkin hizmeti verebilmek için var gücüyle çalışıyor.

 

Temizlenmeyen sokak, girilmeyen cadde bırakmayan ekipler, okullar ve camilerde de temizlik harekatına devam ediyor. İlçede bulunan her okul, her cami belediye ekiplerince düzenli olarak temizlenerek vatandaşa daha kaliteli hizmet sunacak hale getiriliyor.