CHP'den sandık görevlilerine teşekkür

  • 2015-07-14 12:47:20 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
CHP'den sandık görevlilerine teşekkür

CHP Gebze İlçe Örgütü, 7 Haziran seçimlerinde görev alan sandık görevlileri için dün akşam iftar yemeği verdi. Yemekte konuşan İlçe Başkanı Yakup Yılmaz, sandık görevlilerine teşekkür ederken, üye olmayanları da partisine üye olmaya davet etti.

Gebze Bostan Düğün Salonu’ndaki iftar yemeğine CHP Kocaeli milletvekilleri Fatma Kaplan Hürriyet, Haydar Akar, Tahsin Tarhan’ın yanı sıra CHP’nin Kocaeli eski milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, İl Başkanı Cihat Altınyuva, il ve ilçe yöneticileri, meclis üyeleri, gençlik ve kadın kolları yöneticileri de katıldı.

İftar yemeğinin ardından bir konuşma yapan CHP Gebze İlçe Başkanı Yakup Yılmaz, sandık görevlilerine teşekkür ederek, “7 Haziran’da görev alan arkadaşlarımız oylarımıza sahip çıktılar, başarılı bir çalışma sergilediler. Sandıklara sahip çıkmak çok önemliydi” diye konuştu.

 

Yılmaz ayrıca, sandık görevlisi olan ancak partiye üye olmayanlara da çağrıda bulunarak, “Gelin hep beraber CHP’ye güç katalım” diye konuştu. İftar yemeğinde milletvekilleri ve yöneticiler de sandık görevlileriyle sohbet etti.