Ve adaylığını açıkladı!

  • 2013-09-01 08:49:32 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Ve adaylığını açıkladı!

Gebze’nin tanınmış avukatlarından Yüksel Genç, dün Osman Hamdi Kültür merkezi’nde düzenlediği törenle CHP’den Gebze Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı. Av. Yüksel Genç’i eşi Havva, kızı avukat Ayça ve oğlu Ekim Egemen’de yalnız bırakmadı.

Gebze Belediyesi Başkan Aday adayı av. Yüksel Genç, “Gebze’nin Rantçılara değil Gebze halkına kaynak aktaracağız. Gebze’de talana son vereceğiz. Gebze bugün adeta mayaya teslim edilmiştir. Buna son vereceğiz. Gebze’de partizanlık ve adam kayırma diz boyudur. Partiden olmayan ya da adamı olmayan ne iş yapabilir ne işe girebilir. Ne  kente ne de insana değer vardır.”dedi.

Gerek ülke gerçekleri gerekse kentimizin diz boyu sorunlarını omuzlamak için yola çıktığını vurgulayan Avukat yüksel genç, belediye başkanlığını kazanacağını, kendinsin buna inandığını ve herkesinde inanmasını istedi.

 

Yüksel Genç kimdir?

 

1963 yılında Maçka da doğdu. İlk okulu İstanbul da orta ve lise eğitimini Maçka’da tamamladı. İstanbul üniversitesinden mezun oldu. 1991 yılından beri de Gebze de avukatlık yapıyor.  Çok sayıda demokratik kitle örgütünde yönetici ve üye olarak görev yapıyor.