CHP'de görev dağılımı yapıldı

  • 2015-06-25 11:45:29 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
CHP'de görev dağılımı yapıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Başkanlığında basına kapalı olarak gerçekleştirilen CHP Grup Toplantısında, CHP Grup Başkanvekilleri seçilirken, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan Grup Denetçisi, CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet ise Disiplin Kurulu Üyesi olarak seçildi.

Önceki gün Mecliste CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Başkanlığında basına kapalı gerçekleştirilen CHP Grup Toplantısında yeni dönem grup yönetimi belirlendi. Toplantı da Engin Altay, Levent Gök ve Özgür Özel Başkanvekilliği için aday gösterildi. Yapılan oylama sonucu üç aday da Grup Başkanvekili olarak seçildi. Toplantıda ayrıca CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan Grup Denetçisi, CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet ise Grup Disiplin Üyesi olarak seçildi.

 

CHP Grup Yönetim Kurulu üyeliğine ise, Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Denizli Milletvekili Melike Basmacı, İstanbul Milletvekili Selina Doğan, İstanbul Milletvekili Zeynel Emre, İstanbul Milletvekili Didem Engin, İzmir Milletvekili Musa Çam, Tokat Milletvekili Orhan Düzgün seçildi.