E-5'te trafik yoğunluğu

  • 2015-06-17 01:15:54 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
E-5'te trafik yoğunluğu

Bir süre önce E-5 üzerinde başlatılan kavşak çalışması trafik akışını çileye dönüşüyor. Özellikle akşam saatlerinde dakikalarca trafikte bekleyen sürücüler, çilenin bir an önce sona ermesini istiyor.

E-5 üzerinde başlatılan yol yapım çalışması gerek Gebzeli, gerekse Gebze dışından gelerek E-5’i transit kullanan sürücüleri isyan noktasına getirdi. Özellikle akşam saatlerinde ve iş çıkışlarında trafikte ciddi tıkanma yaşandığını söyleyen sürücüler, çözüm bulunmasını istiyor. Gebze ve çevresinde yaşayan sürücüler tıkanıklığı fark edince çeşitli kaçış noktalarını kullanırken, Gebze dışından gelen sürücülerin ciddi anlamda mağdur olduğu gözleniyor.

AMBULANSLAR DA TRAFİĞE TAKILIYOR!

 

Öte yandan yol üzerinde yapılan çalışmaların çok yavaş ilerlediğini söyleyen sürücüler ise çalışmaların hızlandırılmasını istiyor. Servis araçlarının yanı sıra birçok özel araç ve ambulansların bile bu yolu kullandığına dikkat çeken vatandaşlar, zaman zaman ambulansların bile uzun süre trafikte beklemek zorunda kaldıklarına dikkat çektiler. Özellikle akşam saatlerinde Gebze’den İstanbul İstikametine gidişte büyük sorun yaşandığına dikkat çeken sürücüler, tıkanan nokta için farklı alternatif üretilmesini istediler