Sigortacılığın kalbi TOBB'da attı

  • 2015-06-17 10:45:03 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Sigortacılığın kalbi TOBB'da attı

Sigorta Acenteleri Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Yorgancılar’ın katılımıyla TOBB İkiz Kuleler Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.​Toplantıya Kocaeli’yi temsilen Gebze Doruklar Sigorta Aracılık Hizmetleri Genel Müdürü Fevzi Canyiğit katıldı. 

Açılış konuşmalarını TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Yorgancılar, Sigorta Acenteleri İcra Komitesi (SAİK) Başkanı Hüseyin Kasap ve Hazine Müsteşar Yardımcısı Dr. Ahmet Genç’in yaptığı toplantıya; 81 İlden 313 sigorta acenteleri il delegesi, mesleğe ilişkin sivil toplum kuruluşlarının üst düzey temsilcileri ile sigortacılık işlemleri konusunda TOBB tarafından yetkilendirilen 115 oda temsilcisi ve kamu görevlisi katıldı.Toplantıya Kocaeli’yi temsilen TOBB Kocaeli Sigorta Acenteleri İl Delegesi ve Gebze Doruklar Sigorta Aracılık Hizmetleri  Genel müdürü  Fevzi Canyiğit katıldı.

İSTİŞARE ÇOK ÖNEMLİ

 

TOBB tarafından yapılan istişare toplantısı ile ilgili olarak açıklamalarda bulunanTOBB Kocaeli Sigorta Acenteleri İl Delegesi “Bizim kültürümüzde çok güzel bir söz var: “istişare eden yanılmaz diyor.” Bunun ne kadar doğru olduğunu hem iş hayatımda, hem de TOBB’daki görevim esnasında bizzat gördüm. Göreve yaptığımız süre içerisinde sektörlerimizle istişare etmeden, ortak aklı ortaya koymadan tek bir adım dahi atmadık. Allaha şükür bu istişareler sayesinde de yaptığımız her işin bereketi oldu. Camia olarak çok büyük yol kat ettik.”dedi.