Saadet'ten her eve bir gül

  • 2015-05-20 02:56:14 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Saadet'ten her eve bir gül

Her eve bir gül sloganı ile yola çıkan Saadet Partisi Gebze teşkilatı bu kapsamda her günü farklı bir mahallede çalışma ile geçiriyor.

Mahalle taramaları kapsamında her gün farklı bir mahalle de halkla buluşan Saadet Partisi Gebze İlçe teşkilatının programlarına Başkan Necati Korkmaz, Gençlik Kolları Başkanı Sinan Aras, Kadın Kolları Başkanı Şükran Gümüş, Kadın Kolları Karargah Başkanı Betül Atmaca, mahalle teşkilatları ile gerçekleştirdi.

 

Halkın geri dönüşlerinin çok olumlu olduğunu ifade eden Başkan Korkmaz, “Kadın Kollarımızın özverili çalışmaları ile programlarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu anlamda girdiğimiz her mahalle de her sokakta ve her hane de vatandaşlarımızın bizleri destekleyici sözleri bizlerin daha büyük bir azimle çalışmasına destek oluyor. İnanıyoruz ki bu seçimde siyasete halkımıza verdiğimiz gül gibi gül ayarı çekeceğiz. 13 yıldır halka dönük bir yatırımı olmayan iktidarın tek alternatifi geldiği her dönemde işçiye memura emekliye toplamda %120 zam veren Saadet Partisi olacaktır. Halkımızın kendisine hizmet için bizi desteklemesi gerekmektedir. Biz kazanınca işçimiz, memurumuz, çiftçimiz, üreticimiz, herkes kazanacak” dedi.