Kaya ve İlyasoğlu'na büyük görev

  • 2015-05-18 02:54:10 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Kaya ve İlyasoğlu'na büyük görev

Malatya’da yapılan Türkiye Matbaacılar federasyonu Genel Kurulu’nda Gebze’yi temsil eden Ozan Kurtuluş İlyasoğlu ve Devrim Serkan Kaya Federasyon yönetim kuruluna seçildiler. Genel Kurul’da Matbaacıların sorunlarına çözüm yolları arandı.

Gebzeli Matbaacılar, Malatya’da yapılan Türkiye Matbaacılar Federasyonu 2.Olağan Genel Kurulu’na katıldılar. Gebzeli Matbaacılar Federasyonun yönetim kuruluna iki üye vererek önemli bir başarıya imza attı. Gebze Federasyonun yönetim kurulunda temsil edilerek istediğini aldı. İki gün boyunca Malatya’da yapılan Genel Kurul’da Gebze’de ki Matbaacıları temsil eden Gemard Başkanı ve Arda Ofset Sahibi Ozan Kurtuluş İlyasoğlu ile Bilenkaya Matbaacılık Sahibi  Devrim Serkan Kaya, hem yönetim kuruluna girmeyi başardılar hem de sektörün sorunlarını dile getirdiler.

SORUNLAR TARTIŞILDI

 

İki gün boyunca Malatya Matbaacılar Derneği tarafından ağırlanan Ozan İlyasoğlu ile Devrim Serkan Kaya, Genel Kurul’dan Gebze’nin istediğini aldığını belirterek, sorunlara çözüm yollarının arandığını söylediler. Genel Kurul’da Türkiye’de ki matbaacıların sorunları konuşularak personel yetersizliğinin üzerinde duruldu. Federasyon bu sorunun çözümü için İŞKUR ile yapılabilecek yöntemleri tartıştı. Konuyla ilgili açıklama yapan Devrim Serkan Kaya, sektörün sorunları ve alınan kararlarla ilgili önümüzde ki haftalarda Gebzeli Matbaacılarla kahvaltı düzenleyerek bilgi vereceklerini söyledi.