Baraj sorunumuz yok

  • 2015-05-13 09:21:02 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Baraj sorunumuz yok

Seçim çalışmalarına dernek ziyaretleri ile ara vermeden devam eden Saadet Partisi Kocaeli Milletvekilleri Fatih Polat ve Yusuf Aksu Gebze Erzurum Oltulular Derneğini ziyaret etti.

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz başkanlığında gerçekleşen ziyarete Kocaeli Milletvekili Adayları Fatih Polat, Yusuf Aksu, Gençlik Kolları Başkanı Sinan Aras ve Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundu.

 

Halkın 13 yıllık sürede her türlü yetkiyi kendilerine vermesine rağmen hala iktidar partisinin sanki muhalefet partisi gibi miting meydanlarında destek verin beraber çözelim dediği hatırlatan Saadet Partisi Milletvekili Adayı Yusuf Aksu, “sorunlar için bunca yıl sanki yetki kendilerinde yokmuş gibi meydanlarda halka sesleniyorlar. Biz diyoruz ki siz şikayet makamı değil icra makamısınız. Bu zamana kadar neden yapmadınız yoksa yapamadınız mı? Şimdi biz halka size hizmet etmek için geldiğimizi anlatıyoruz. Refahyol zamanında nasıl ilk iş olarak verdiğimiz zamlarla halkımızı açlık sınırından kurtaracağız. İşçiye memura emekliye kaynak yok zam veremeyiz ülke ekonomisi çöker diyenler her yıl ülke bütçesinden 50 Milyar faize kaynak ayırıyorlar. Biz bu ayrılan kaynakların hepsini daha önce oluşturduğumuz havuz sistemi ile siz emekçi kardeşlerimize aktaracağız. Sizlerin destekleri ile bu seçimlerde oluşturduğumuz ittifak ile baraj sorununu da ortadan kaldırdık. Şuan için bizi büyük Tv’lerde göstermiyorlar. Biz kapı kapı gezip dolaşıyoruz. Son yapılan iktidar partisinin kendisine yakın görülen anket şirketlerinin yaptığı sonuçlarda %11 – 13 bandın da gösteriyor. Biz fabrika üreten fabrikalar kurarak cumhuriyet tarihinin en büyük işsizlik rakamlarına ulaşan gençlerimizin bu sorununu ortadan kaldıracağız” dedi.