3 kez kural ihlali yaptı

  • 2015-05-11 03:32:01 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
3 kez kural ihlali yaptı

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in 06 AK 0738 plakalı makam aracı, Bağdat Caddesi’nde iki kez kırmızı ışıkta geçti. Aynı araç, Zübeyde Hanım Caddesi’nin ters yönlü yolundan da geçiş yaparak bir kez daha kural ihlali yapmış oldu. Gebze Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Trafik ekiplerinin ise araçla ilgili herhangi bir ceza işlemi yapıp yapmadığı ise merak konusu.

Bugün Gebze Kent Meydanı’ndaki belediye binasında Mayıs ayı meclis toplantısı için Gebze Belediyesi’nden yola çıkan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in aracı, Yeni Bağdat Caddesi’nde yoğun araç trafiğine takıldı.

Çoğu zaman sürücülerin şikayet ettiği trafik sıkışıklığı yüzünden toplantıya geç kalacağını düşünen Köşker’in şoförü ise, cadde boyunca iki kez kırmızı ışıkta geçti. Buna rağmen trafik sıkışıklığından kurtulamayan 06 AK 0738 plakalı makam aracı, Zübeyde Hanım Caddesi’nin ters yönlü olan caddeden geçiş yaptı.

 

Tüm bu kurallara, Gebze Emniyet müdürlüğü trafik ekiplerinin herhangi bir işlem uygulayıp uygulamadığı ise mera konusu. Gün boyu MOBESE kameralarından sürücülere ceza yağdıran ve araçları çeken trafik ekiplerinin 3 kez kural ihlali yapan makam aracına ne işlem yapacağı merak konusu.