Ali Tunç yeniden başkan

  • 0000-00-00 00:00:00 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Ali Tunç yeniden başkan

Türkiye Emekliler Derneği Gebze Şubesi, 9’uncu olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Mevcut başkan Ali Tunç, tek liste olarak girilen seçimde yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

Kongreye, CHP Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, milletvekili adayı Kemal Nişancı ve çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve emekliler derneği üyeleri katıldı.

Kongrenin Divan Başkanlığı’nı ise, Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergün yaptı. Divan kurulu üyeliklerini ise Türkiye Emekliler Derneği’nin Kadıköy, Eskişehir, Kayseri, Kartal ve Tarsus şube başkanları yaptı.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından denetim ve faaliyet raporları okunarak oylandı ve kabul edildi. Ardından tek listeli seçime geçildi.

Yeniden seçilen Ali Tunç teşekkür konuşması yaparak, üyelere verdikleri destekten ötürü teşekkür etti.

Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergün de, yaptığı konuşmada hem emekliler derneğinin sorunlarını dile getirdi hem de derneğin çalışmalarını anlattı.

 

Ali Tunç’un yeniden başkanlığa seçildiği Türkiye Emekliler Derneği Gebze Şubesi’nin diğer yönetim kurulu üyeleri ise şöyle : Ali Şahin, Ramazan Kibar, Fatma Pehlivan ve Vahdet Yıldırım. Denetim Kurulu üyeleri ise Hasan Kahraman, Muharrem Yıldız ve Cemil Güler.