Kocaeli'nin sorunlarını konuştular

  • 2015-05-06 01:12:43 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Kocaeli'nin sorunlarını konuştular

CHP Kocaeli Milletvekili Adayları Tahsin Tarhan, Fatma Hürriyet Kaplan ve Ayhan Mutlu Genel İş Sendikası’nda Başkan Vedat Küçük’le bir araya geldi. Kocaeli’nin sorunları hakkında konuşuldu.

Genel İş Sendikası Başkanı Vedat Küçük, CHP Kocaeli Milletvekili Adayları Tahsin Tarhan, Fatma Hürriyet Kaplan ve Ayhan Mutlu ile İzmit İlçe Başkanı Ahmet Ümit Küçükkaya’yı ağırladı. Kocaeli’nin değişime ihtiyacı olduğunu vurgulayan Tarhan, “ Kocaelin’de değişim olmalı. Yoksuldan, emekten, güçsüzden yana olan bir değişim. Bugün zengine fakirin araı iyice açıldı. Orta direk yok oldu. Türkiye sosyal patlamanın eşiğinde. Emek örgütleri çok önemli. Amacımız emek örgütleriyle mecliste de aynı masanın etrafında bir araya gelip sorunlar hakkında projeler üretebilmektir.

 

Başkan Küçük CHP’li milletvekili adaylara teşekkür etti. Bu seçim döneminin ekonomi ve toplumsal eşitlik anlamında büyük önem taşıdığını belirten Küçük, “ Bizim ümidimiz seçimlerde sunulan vaatlerin seçimlerden sonra da yerine getirilmesi. Asıl başlangıç seçimlerde sonra. Temennimiz aynı. Bu kentin sorunlarını o meclise taşıyacak milletvekilleri görmek istiyoruz. Kocaeli en çok sömürülen, çevresi en çok kirletilen bir kent olmasına rağmen karşılığını alamıyor. Sizlerden çözüm bekliyoruz” diye konuştu.