Körfez'de yeni yaşam alanı

  • 0000-00-00 00:00:00 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Körfez'de yeni yaşam alanı

Körfez Belediyesi, Çamlıtepe Mahallesi Çamlık Park alanında gerçekleştirdiği düzenlemeyle Körfez’e yeni bir yaşam alanı daha kazandıracak.

Körfez Belediyesi, kentte dört duvar arasına sıkışıp yeşil ortamlara hasret kalan insanların özlemlerini gidermek için, yeni yaşam alanları, park, bahçe ve çevre düzenlemesi gibi çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Körfez Belediyesi tarafından Çamlı Park alanında yapılan çalışmalarla kent yeni bir yaşam alanına kavuşacak. 17 dönüm alana sahip Çamlı Park piknik yapmak isteyen Körfezlilerin yeni durağı olacak.

Parkta çocuk oyun alanları, kondisyon aletleri, ahşap yürüyüş yolları, yeşil alanlar, otomatik sulama sistemleri, çocuk macera alanı, yürüyüş yolları, ateşli piknik üniteleri, ahşap oturma alanları, seyir terasları bulunuyor. Bunun yanı sıra parkın içerisinde çelik kondiksiyonlar ile kafeterya, düğün salonu ve otopark alanı yapılacak.

 

Körfez Her şeyin En Güzeline Layık

 

 

Sosyal alan yatırımlarını sürdüren ve geliştirdiği projelerle Körfez’e yeni yaşam alanları kazandıran Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Kendi değerlerinin farkına varmış, yaşanabilir düzeyde temiz, planlı bir Körfez için halkımızla birlikte el ele çalışıyoruz. Sosyal statü gözetmeksizin Körfez’in her noktasına eşit hizmet götürüyoruz. Özellikle gaziantep escort sosyal yaşam alanı oluşturmada Körfez’in farklı bölgelerinde parklar, yeşil alanlar ve çevre düzenlemeleri gerçekleştirdik. Kentsel koşuşturmaca içinde insanların kendilerine zaman ayırabilecekleri, sağlıklı bir yaşam için spor yapabilecekleri mekânlar oluşturuyoruz. Yapacağımız Çamlı Parkımız ile ilçemize bambaşka bir hava katacağız” ifadelerini kullandı.