Çalışmaya devam

  • 2015-04-17 04:21:03 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Çalışmaya devam

CHP Kocaeli Milletvekili aday adayı olan ancak aday gösterilmeyen Diş Hekimi Müzeyyen Topçu Tan, çalışmalarına devam ediyor. Aday adaylık sürecinde olduğu gibi, sonrasında da ilçelerde özellikle ev kadınlarına yönelik çalışmalarını sürdüren Diş Hekimi Müzeyyen Topçu Tan örnek bir tavır sergiliyor. Aday gösterilmediği için küsmeyen ve partisinin daha fazla oy alması için yoğun bir çaba harcayan Müzeyyen Topçu Tan’ın en büyük destekçisi ise eşi Doktor Ömer Tan.

CHP Darıca Belediye meclis üyesi ve Kadın Kolları Başkanı Serap Aydın ile birlikte Darıca’nın Kazım Karabekir Mahallesi’nde ev toplantısına katılan Tan, kadınların sorunlarını dinledi ve sohbet etti. Sohbet esnasında hükümetin yanlış sağlık politikalarına da değinen Tan, kadınlardan CHP’ye destek de istedi.

Doktor Ömer Tan ise, ev kadınlarına Önleyici Sağlık Hizmetleri konulu önemli bilgiler verdi.  Slayt gösterisi eşliğinde özellikle insanların hasta olmaması için sağlıklı yaşama yönelik bilgiler aktaran Doktor Ömer Tan’ı ev kadınları büyük bir dikkatle dinlediler.

Soru-cevap eşliğinde özellikle beslenme alışkanlıkları, kişisel ve ev temizliği, spor konularında teorik anlamda önemli bilgiler veren Doktor Ömer Tan, ev kadınlarına çok güzel tavsiyelerde bulundu. Hasta olmamak için beslenmenin çok gerekli olduğunu vurgulayan Tan, spor yapmanın ve pozitif düşüncenin de önemine değindi.

Tan çifti, samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda ev kadınlarının sorularını da yanıtladılar.

 

CHP Darıca meclis üyesi ve Kadın Kolları Başkanı Serap Aydın ise, bu tür toplantıları daha önce de birlikte yaptıklarını belirterek, Diş Hekimi Müzeyyen Topçu Tan ve eşi doktor Ömer Tan’a teşekkür etti.