Körfez'de vatandaşlar memnun

  • 2015-04-13 01:23:21 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Körfez'de vatandaşlar memnun

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve Ak Parti Körfez İlçe BaşkanVekili Şaban Aydın her gün düzenlemiş oldukları hasta ve yaşlı ziyaretlerini ara vermeden sürdürüyor.

Belirlenen programlar dâhilinde her gün bir mahalleyi adım adım, ev ev gezerek Körfezli vatandaşların yanında olan Körfez’in Başkanları, bu seferde Mimarsinan Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla sıcak ve samimi ilişkiler kurdu. Düzenlenen ziyarete Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve Ak Parti Körfez İlçe Başkan Vekili Şaban Aydın’ın yanı sıra Teşkilat Mensupları, Birim Müdürleri ve Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

Evlerinde çeşitli rahatsızlıklar geçiren hasta vatandaşların evlerine giden Başkanlar, vatandaşlarla sohbet ederek istek ve taleplerini dinlediler. Gerçekleştirilen ziyaretten duydukları memnuniyetleri ifade eden vatandaşlar Başkan Baran ve İlçe Başkan Vekili Şaban Aydın’a teşekkür ettiler. Hasta vatandaşların ailelerinden çeşitli bilgiler alan Başkanlar gerekli talimatları vererek vatandaşların yüzlerini güldürdü.

 

Başkan Baran, “İstediğiniz Her An Sizlerin Yanınızdayız”

 

 

Ziyaret esnasında hasta ve yaşlı vatandaşlara çeşitli hediyelerde takdim eden Belediye Başkanı İsmail Baran, hasta yakınlarına da yaptıkları fedakârlıklardan dolayı tebrik etti. Başkan Baran, “Allah sizlerin de onların da yardımcısı olsun. Sizler bu hastalarımıza baktığınız gibi Yüce Mevla’da sizin sıkıntılarınızı gidersin. Hastalarımızın tedavisi için gerekli olan şeyleri istediğiniz her an bizlere bildirin. Sizler için gece gündüz hizmet ederek yanınızda olmaya devam edeceğiz” dedi. Ziyaretler esnasında çocuklar Başkanlara büyük ilgi gösterdi. Gösterilen ilgi karşısında Başkanlar çocuklara çeşitli oyuncaklar dağıttı. Dağıtılan oyuncaklar karşısında çok mutlu olan çocuklar Başkanlara teşekkür ederek fotoğraf çektirdi. Ak Parti Körfez İlçe Başkan Vekili Şaban Aydın, “Yaşlı ve hasta vatandaşlarımızdan sevgi ve şefkatimizi esirgememeyi kendimize bir borç biliyoruz. Bu sebeple Belediye Başkanımız İsmail Baran ile birlikte her gün vatandaşlarımızın ve halkımızın yanında oluyoruz” ifadelerini kullandı.