Gebze KAI genel kurul yaptı

  • 0000-00-00 00:00:00 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Gebze KAI genel kurul yaptı

Gebze Kars Ardahan Iğdır Derneği’nin olağan genel kurulu önceki gün dernek merkezinde gerçekleştirildi.  129 üyenin oy kullandığı genel kurulda mevcut başkan Metin Baytöre, 109 oy alarak yeniden başkanlığa seçildi. Rakibi Orhan Kaya ise 20 oyda kaldı.

Metin Baytöre’nin listesinde şu isimler yer aldı: Ali Çetinkaya, Fehmi Yıldız, Zekeriya Özdemir, Çetin Gürbulak, Ataman Adıgüzel, Yücel Akpınar, Kemal Karayağız, Burak Kaya, Soner Yılmaz, Gürsel Belek, Turgay Dursun ve Adnan Baytar. Denetim Kurulu’na ise Alim Durdağ, Mevlüt Bilgin ve Volkan Balıkçı seçildi.

Orhan Kaya’nın Kaybeden listesi ise şu isimlerden oluştu : Hanifi Subaşı, Erdoğan Çimen, Özgür Büyükkaya, Metin Can Hacımehtioğlu, Zekeriya Aktaş, Canpolat Doğan, Selami Aydemir, Gürdal Doğangül, Atilla Özdemir, Fikret Ağbaba, Bülent Kömürcü ve Hikmet Yücel.

 

Boylu’ya vefasızlık

 

Gebze Kars Ardahan Iğdır Derneği’nin genel kuruluna derneğin kadın kolları başkanı Çiler Boylu ve ekibi davet edilmedi. Kadın Kolları olarak çok güzel etkinlikler yapan ve derneği Gebze’de örnek konuma getiren Kadın kolları ile ilgili dernek başkanı Metin Baytöre, kadın kollarının yaptığı çalışmalarını faaliyet raporunu okurken dile getirdi. Divan başkanı Sedat Tatar da kadın kollarının çalışmalarından övgüyle bahsetti ancak hiçbir kadının kongrede olmaması ve davet edilmemesi dikkat çekti.