CHP'li Tan hız kesmiyor

  • 2015-04-06 08:17:41 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
CHP'li Tan hız kesmiyor

Milletvekili aday adayı Diş Hekimi Müzeyyen Topçu Tan, saha çalışmalarına Mehmet Ali Paşa’da kurulan semt pazarı ve Yenişehir Mahallesi esnaf ziyaretleriyle devam etti

 

CHP Kocaeli Milletvekili aday adayı Diş Hekimi Müzeyyen Topçu Tan çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Her gün çarşıda, pazarda, otobüste, markette, halkın yoğun olarak bulunduğu yerlerde halkla iç içe olan ve onların sorunlarını kendine dert edinen Tan,  asgari ücretle geçinmeye çalışan ve hayat pahalılığından şikayet eden vatandaşlara CHP’nin açıkladığı yeni projelerinden bahsediyor, çözüm yollarını anlatıyor.

 

PAZARA OTOBÜSLE GİTTİ

 

 

En son Mehmet Ali Paşa ve Yenişehir Mahallesi’ne arkadaşlarıyla beraber halk otobüsüyle giderek pazar ve esnaf ziyareti yapan milletvekili aday adayı Tan’ın çalışmalarında eşi Dr. Ömer Tan da yer aldı. Otobüste vatandaşlarla da sohbet eden Tan, ardından pazarcı esnafların ve alışveriş yapan vatandaşların sıkıntılarını dinledi. CHP’nin iktidar olmasıyla ülkenin rahat bir nefes alacağını belirten Tan, pazarcılara ‘hayırlı işler’ diledi.