Körfez Belediyesi çözüm odaklı çalışıyor

  • 2015-03-31 04:07:33 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Körfez Belediyesi çözüm odaklı çalışıyor

Körfez Belediyesi 500 00 50 numaradan Çağrı Merkezi ile vatandaşın istek ve beklentilerine anında cevap vererek Körfez halkına kesintisiz hizmet veriyor.

Körfezli vatandaşların işlemlerini belediyeye gitmeksizin bir telefonla gerçekleştirdiği Körfez Belediyesi Çağrı Merkezi, her geçen gün yenilenen hizmetiyle Körfezlilerden tam puan almaya devam ediyor. Teknolojinin sunduğu fırsatları en iyi şekilde değerlendirerek Körfez halkına kesintisiz hizmet veren Körfez Belediyesi Çağrı Merkezi, hizmeti Körfez halkının ayağına götürüyor.

 

İstek ve Talepler Çözüme Kavuşturuluyor

 

Vatandaşlar belediyeye gelmeden sorun ve taleplerini hizmet hattı sayesinde çözüme kavuşturuyor. Çağrı merkezine gelen her istek ve talepler ilgili birimler aracılığı ile değerlendirilip neticelendiriliyor. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın oluşturduğu profesyonel hizmet alt yapısı ile vatandaş odaklı projeler ve hizmetler üreten Körfez Belediyesi, çözüm odaklı çalışmalar gerçekleştirerek vatandaşın yüzünü güldürüyor.

 

Körfez’de Hizmet Altyapısı Giderek Gelişiyor

 

 

Körfez Belediyesi daha sağlıklı ve yaşanılabilir bir kent için hizmet altyapısını sürekli geliştirerek çalışmalarını sürdürüyor. Çözüm Merkezi ve Çağrı Merkezi ortak bir çalışma sürdürerek, gelen istekleri ve talepleri irdeliyor ayrıştırıyor. Ayrıştırılan istek ve talepler ilgili müdürlüklere bildirilerek vatandaşın isteğini kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturuluyor.