Öztürk'e muhtarlardan destek

  • 2015-03-30 12:12:10 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Öztürk'e muhtarlardan destek

AKP Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Murat Öztürk’ün Gebze’de düzenlediği toplantıya katılan muhtarlar Öztürk’e tam destek verdi. Gebze bölgesinin yanı sıra Kocaeli’nin diğer ilçelerine bağlı köy ve mahalle muhtarlarının katıldığı toplantıda söz alan muhtarlar, ‘Biz istiyoruz ki milletvekili seçilen bizimle sürekli iletişim halinde olsun, sorunlarımıza duyarlı olsun, istediğimiz zaman ulaşabilelim” dediler. Toplantıya katılan Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş da Murat Öztürk’e destek verdiklerini söyledi.

TV 41’in de canlı yayınladığı toplantıda konuşan AKP Kocaeli milletvekili aday adayı Murat Öztürk, “2002’den beri Darıca’da yaşıyorum. Bugüne kadar paylaşmayı marifet saydım. Cumhurbaşkanımızın deyimiyle çıraklığı atlatıp ustalaştığımı düşünerek siyasete soyundum. Bir milletvekili nasıl olmalıdır diye düşündüğümde, her şeyden önce ulaşılabilir bir kişi olmalıdır diye düşünüyorum. Benim telefonum 24 saat açıktır, herkes ulaşabilir. Kim daha iyi hizmet edecekse, bence o seçilmeli. Benden daha iyi hizmet edecek biri varsa, onun seçilmesini isterim. Milletvekilleri halkın sorunlarını çözmekle mükelleftir” diye konuştu.

 

Milletvekili seçildiğinde iyi hizmet etmeyi hedeflediğini söyleyen Öztürk, “Seçilsem de seçilmesem de halkın yanında olacağım” diye konuştu.