CHP'de seçime hazırlık toplantısı

  • 2015-03-22 09:14:10 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
CHP'de seçime hazırlık toplantısı

CHP Gebze İlçe Örgütü, seçime hazırlık toplantısı düzenledi. İlçe binasında yapılan toplantıya CHP Kocaeli milletvekili Mehmet Hilal Kaplan’ın yanı sıra milletvekili aday adayları, ilçe yöneticileri, meclis üyeleri, gençlik ve kadın kolları yöneticileri, mahalle temsilcileri katıldı.

Toplantıda konuşan İlçe Başkanı Yakup Yılmaz, seçime hazırlık için düzenledikleri toplantıda partililerin görüşlerini almayı ve tanıştırmayı hedeflediklerini söyledi.

Yakup Yılmaz, bu toplantıyla seçim hazırlıklarının gözden geçirileceğini ve daha iyi çalışma yapmak için neler yapılması gerektiğinin görüşüleceğini belirtti.

Mahalle temsilcileri, kadın ve gençlik kolları yöneticileri ile eğitim çalışması yapılacağını da ifade eden Yakup Yılmaz, toplantıya katılan örgüt görevlilerinin de birbirlerini tanımış olacağını kaydetti.

Yılmaz, Batı Yakası olarak nitelediği Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası’nın seçmenin yüzde 37’sini kapsadığını belirterek, bu bölgeden 4 adayın listede olması gerektiğini sözlerine ekledi.

 

Yılmaz’ın konuşmasının ardından milletvekili aday adayları da görüşlerini dile getirdiler. Yılmaz ayrıca yeni yönetim kurulu üyelerini de tanıttı.