AKP Darıca Danışma Meclisi toplandı

  • 2015-03-20 11:08:50 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
AKP Darıca Danışma Meclisi toplandı

-AKP Darıca 24. Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.

 

Şato Klas Düğün salonunda düzenlenen toplantı divan üyelerinin seçimi ile başladı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasını ardından konuşmalara geçildi.

 Danışma Meclisinde konuşan AKP Kocaeli İl Başkan Vekili Mehmet Uzunoğlu, partisinin 1 günde yaptığı hizmetleri muhalefet partilerin 1 yılda bile yapamayacaklarını söyledi. Ülke için 100 öncesi verilen mücadeleyi bugün kendilerinin verdiğini söyleyen Uzunoğlu, parti olarak  hizmetlerin devamı için 7 Haziran tarihinde yapılacak olan genel seçimlere hazırlandıklarını belirtti. Ak Partinin alternatifinin bulunmadığını ileri süren Uzunoğlu; ‘’boşu boşuna değil halkımızın desteği. Biz de bu desteğin altında kalmamak için gece gündüz çalışıyoruz. Hedefimiz yüzde 65 oy. Bunu başaracak güçteyiz çünkü bu iş gönül işidir.’’ Şeklinde konuştu.

 

AKP Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık da önce ilçe daha sonra da kadın ve gençlik kollarının kongrelerinin ardından SKM teşkilatının oluşturduklarını artık seçime hazır olduklarını söyledi. AKP’nin vefa partisi olduğunu bunun içinde gece gündüz ev ev dolaşarak çalmadık kapı bırakmadıklarını, yapılan hizmetleri anlattıklarını ifade etti.

 

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise yüzde 34 olan oy oranını yüzde 50’lere çıkardıklarını ifade ederek hedeflerinin bu rekoru korumak olduğunu vurguladı. Yerel yöneticiler olarak ne söz verdilerse yerine getirdiklerini söyleyen Karabacak; ‘’halkımız bize inandı ve güvendi, bizler de 2019 da tüm projeleri tamamlamış olacağız. ‘’ şeklinde konuştu.

AKP Darıca 24. Genişletilmiş Danışma Meclisi toplantısına, AKP Kocaeli İl Başkan Vekili Mehmet Uzunoğlu, AKP Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, kadın ve gençlik kolları üyeleri, partililer ve milletvekili aday adayları katıldı.