Saadetli kadınlar toplandı

  • 2015-03-18 11:37:19 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Saadetli kadınlar toplandı

Saadet Partisi Gebze Kadın Kolları Şubat Ayı Genişletilmiş İlçe Divanını Dilek düğün salonunda geniş bir katılımla gerçekleştirdi. Divanın sonunda ayakta yapılan Milli Görüş yemini ile yaklaşan yerel seçimlerde Saadet’in meclise girmesi için canla başla çalışılacağının sözü verildi. Şubat Ayı genişletilmiş ilçe divanına Saadet Partisi Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Şengün, Körfez İlçe Başkanı Firdevs Gün, Çayırova İlçe Başkanı Arzu Bayrak, Darıca İlce Başkanı Fatma Aydın Alp ve çok sayıda Saadet Partili bayan katıldı.

 

 

“HOCAMIZDAN BUNU ÖĞRENDİK”

 

 

Divanın açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi Gebze Kadın Kolları Başkanı Şükran Gümüş, “7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlere 3 aydan kısa bir zaman kaldı. Bu anlamda artık biz Gebze teşkilatı olarak Karargah çalışmasına geçerek sahaya iniyoruz. Tüm Mahalle teşkişatlarımızla yapacağımız plan ve program doğrultusunda Gebze’de çalınmadık kapı bırakmamak şartıyla evlere girmeyi hedefliyoruz. Biz biliyoruz ki seçimler yemek masalarında değil sokaklarda kapı kapı gezerek kazanılır. Bu anlamda en büyük görevde biz kadın kollarına düşmektedir. Ana kademenin çalışmalarına katkı sağlamak için evlere çay sohbetlerine gireceğiz. Gece gündüz ayırt etmeden kapıları çalıp derdimizi anlatacağız. Bizim bir derdimiz var. Biz kendi nefsimiz için çalışmıyoruz biz kardeşimizin daha rahat bir ülkede ferah içerisind eyaşaması için çalışıyoruz. Biz Hocamız’dan bunu öğrendik” dedi.

 

 

“MUTLAKA MECLİSE GİRMELİYİZ”

 

 

 

Saadet Partisinin yeryüzünde yaşayan bütün insanların huzur ve barış içinde yaşamasını kendisine gaye edinmiş ve “Yeni bir Dünya” kurma amacını ilan etmiş tek siyasi parti olduğunu ifade ederek sözlerine başlayan İl Başkanı Şengün, “Bunun için 1997 yılında dönemin Başbakanı Milli Görüşün Merhum Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan D8’leri kurdu. Bugün D8 aktif olarak çalıştırılsaydı dünyada ve islam coğrafyasında kan ve gözyaşı asla olmayacaktı. Biz ülkenin bozuk çarklarına alternatif olarak. Önce ahlak ve maneviyat diyoruz. Milli sanayi ve kalkınma hamlesi başlatılmalı. Faizsiz bir ekonomik sistem diyoruz. Kapmlaşma – kutuplaşmadan uzak bir siyaset diyoruz. Bütün çalışanlara işçiye, memura, emekliye, engelliye insanca yaşama imkanı sağlanmalı diyoruz. Şahsiyetli ve dirayetli bir dış politika diyoruz. Bunları sağlamak içinde Saadet Partisinin bu seçimlerde mutlaka ve mutlaka meclise girmesi gerekmektedir. Bunun içindir ki tüm teşkilatlar olarak çalışmamız gerekir.” dedi.