CHP'nin judocu vekili

  • 2015-02-26 03:43:32 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
CHP'nin judocu vekili

CHP Kocaeli Milletvekili aday adayı Diş Hekimi Müzeyyen Topçu Tan, uzun yıllar önce gitmiş olduğu ‘Judo’ kursunun fotoğrafını sosyal medyada paylaştı.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde İç Güvenlik Paketi’nin görüşülmesi esnasında milletvekillerinin tekme-tokat kavga etmesi uzun süre gündemi meşgul ederken, milletvekillerinin dövüş kursuna gitmesi gerektiği ironisi yapılmıştı.

Hatta bazı gazeteci ve köşe yazarları, siyasi parti milletvekilliğine aday olmayı düşünenlerin dövüş kursuna gitmesi gerektiğini bile mizahi bir şekilde dile getirdiler.

Bu tartışmalar sürerken, CHP Kocaeli milletvekili aday adayı olan Müzeyyen Topçu Tan’ın uzun yıllar önce judo kursuna gitmiş olması, çarpıcı bir fotoğraf olarak sosyal medya takipçilerinin ilgisini çekti.

 

Koltuğu karpuz dolu

 

CHP Kocaeli milletvekili aday adayı Müzeyyen Topçu Tan, mesleki bilgi ve donanımını her geçen gün zenginleştiren bir kişiliğe sahip. Diş hekimliği yapan Müzeyyen Topçu Tan, aynı zamanda Halkla İlişkiler Bölümü mezunu. Şu anda Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümü okuyan Müzeyyen Topçu Tan, 41gebze.com haber sitemizin yanı sıra, Posta Gazetesi Doğu Marmara ekinde köşe yazıyor. Yani aynı zamanda gazetecilik yönü de bulunmakta. CHP İl yönetimindeyken Çevre Komisyonu başkanlığı da yürüten Müzeyyen Topçu Tan’ın judo öğrencisi olduğu kimlik kartı, ‘Sırada ne var?’ dedirtti