Jandarma da yolda kaldı

  • 2015-02-18 10:33:24 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Jandarma da yolda kaldı

Meteorolojinin günler öncesinden yoğun kar alarmı vermesine rağmen afet koordinasyon merkezi kurmamasına ve kritik yollarda buzlanmaya karşı tuzlama ekiplerinin olmamasını sert bir dille eleştiren Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Nurettin Çelik, Dertleri Gebze olmayanların Gebze’nin dertlerine merhem olmayacağını birkez daha gördüklerini söyledi.

 

 “KENDİN BİLMİYORSAN DANIŞMANLARINA VE MÜDÜRLERİNE SOR”

 

Dün akşam Ademyavuz Mahallemizde teşkilat çalışmasına gitmek için büyük çaba sarf ettiklerini ifade eden Başkan Çelik, “Yollarda kalan araçlar, buz pistine dönen yollar. Ve çalışmayan bir Gebze Belediyesi. Bir haftadır her televizyonun ve gazetenin bangır bangır bağıra bağıra haber verdiği kar alarmını sen hiç mi duymadın sayın Köşker. Ana arterlerin bile kapalı olduğu medeniyetten uzak bir kent görünümlü ama yönetim anlamında köy dahi olamamış bir yerde yaşıyoruz. Madem yönetimden anlamıyorsun o zaman çevrende ki danışmanlarına ve müdürlerine sor ne yapman gerektiğini.” dedi.

 

“BELEDİYE ÖYLE ÇALIŞIYOR Kİ JANDARMA YOLDA KALDI”

 

 

Gece çalışmayan Belediyenin sabahta ortalarda gözükmediğini sözlerine ekleyen Başkan Çelik, “Buna en güzel örnek Jandarma ana arterde yolda kaldı. Gebze Belediyesi öylesine güzel çalışıyor ki vatandaş değil Jandarma dahi yolda kalabiliyor. Halka hizmetten bu kadar uzak ve vurdumduymaz bir anlayış artık Gebze’de miadını doldurmuştur. Alınan oya karşılık yapılan bu hizmetten yoksun davranışlar adeta halk ile alay etmek anlamına gelmektedir.” dedi.