GTO, TOBB bilgilendirme seminerine katıldı

  • 2015-02-11 02:04:07 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
GTO, TOBB bilgilendirme seminerine katıldı

6-8 Şubat 2015 tarihleri arasında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ev sahipliğinde gerçekleştirilen "Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri"ne GTO olarak geniş bir heyetle katılım gösterildi. 3 gün süren eğitim programına; Gebze Ticaret Odası Meclis Başkanı Nejat Hasan Karaağaçlı, Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, Yönetim Kurulu Üyeleri,  Meclis Üyeleri ve Genel Sekreter katıldı.

 Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri’nin açılış oturumunda konuşan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB’un faaliyetlerine ve çalışmalarına ilişkin bilgi paylaşımını hızlandırmak, iş dünyasının farkında olmadığı önündeki fırsatları hatırlatabilmek ve kişisel gelişimi artırmak için bu seminerin çok önemli bir çalışma olduğunu ifade etti.

 Seminer ile ilgili açıklamalarda bulunan Yönetim Kurulu Başkanımız Nail Çiler, "Gebze Ticaret Odası'nı temsilen katıldığımız bu seminerde TOBB'un kurumsal yapısı ve iştirakleri, ticari uyuşmazlıklarda arabuluculuk, Türkiye ekonomisinde dönüşüm gibi başlıklar altında kapsamlı ve verimli bir eğitim programını geride bıraktık. Burada edindiğimiz bilgileri en kısa sürede değerli üyelerimizle paylaşarak, sürdürülebilir gelişime katkı sağlayacağımıza inanıyorum." dedi.

 Çiler ayrıca, programa yoğun ilgi gösteren meclis üyelerine teşekkür ederek, bölgenin gelişimine yönelik gerçekleştirilecek çalışmalarda birlik ve beraberlik olgusunun çok önemli olduğunu, bu şekilde daha hızlı ve verimli sonuçlar alınacağını ifade ederek sözlerini tamamladı.